ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

موبایل

ایوان بلس تاریخ پیش خرید آیفون های 2016 را تایید کرد

چندی پیش، ایوان بلس که با نام کاربری evleaks در توییتر شناخته می شود، اعلام کرده بود که آیفون های جدید اپل در تاریخ 12 سپتامبر برابر با 22 شهریور رونمایی می شوند اما توییت ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۰

چندی پیش، ایوان بلس که با نام کاربری evleaks در توییتر شناخته می شود، اعلام کرده بود که آیفون های جدید اپل در تاریخ 12 سپتامبر برابر با 22 شهریور رونمایی می شوند اما توییت جدید بلس تغییراتی را اعلام می دارد.

حالا وی می گوید که آغاز پیش فروش آیفون های 2016، تاریخ 9 سپتامبر (19 شهریور) خواهد بود و به گفته او، تاریخ قطعی و تایید شده است. بلس همچنین می گوید که آیفون جدید در هفته ای که 12 سپتامبر روز آغازین آن خواهد بود عرضه می شود.

همچنین جالب است که می بینیم ایوان بلس این تلفن را آیفون 7 نمی خواند. شایعاتی جدی مطرح شده اند که اپل قصد دارد آیفون امسال را هر چه جز آیفون 7 نامگذاری کند و عدد 7 را برای سال 2017 و دهمین سالگرد عرضه آیفون به بازار نگاه دارد.

او در انتهای توییت خود می نویسد که بر اساس همین تاریخ می توان ایونت عرضه دستگاه را نیز پیش بینی کرد. بنابراین اگر گفته های بلس صحیح باشد، می توان انتظار داشت که تا پیش از پایان تابستان، آیفون های جدید به بازار عرضه شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی