بروزرسانی سالانه ی ویندوز 10 موبایل از بهبودهای متعددی بهره می برد

بروزرسانی سالانه ی ویندوز 10 موبایل از بهبودهای متعددی بهره می برد

مایکروسافت تقریباً همزمان با نسخه ی دسکتاپ، از یک بروزرسانی عمده برای ویندوز ۱۰ موبایل با نام Anniversary Update و بیلد نامبر ۱۴۳۹۳ پرده برداشت، آپدیتی که از امروز روی ابزارهای مجهز به این سیستم عامل قابل دریافت است و بهبودهای مختلفی در آن به چشم می خورد.

تغییرات و بهبودهای انجام گرفته آنقدر متعدد هستند که لیست کردن همه ی آنها در این مطلب امکان پذیر نخواهد بود، اما برای نمونه می توانیم به برخی از موارد مهم تر اشاره کنیم. در این نسخه، بروزرسانی همه ی کاشی ها بر خلاف سابق به شکل همزمان انجام می گیرد و کورتانا قادر است به زبان های جدیدی سخن گوید.

مرورگر اج در نسخه ی تازه از ژست های حرکتی یا gesture پشتیبانی می کند و پنل های جدیدی به بخش Action Center اضافه شده است. ویژگی Continuum حالا از USB Ethernet پشتیبانی می کند و تصویر بند انگشتی عکس ها نیز بهینه سازی شده اند.

در صورت تمایل می توانید لیست کامل تغییرات و بهبودهای انجام گرفته را اینجا مطالعه نمایید. در پایان پیشنهاد می کنیم در صورتی که ابزار مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل در اختیار دارید، با مراجعه به بخش بروزرسانی ها، این آپدیت مهم را دریافت و نصب نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato