ویدیوی جدید از آیفون های آتی به همراه ایرپادهای تازه طراحی شده اپل [تماشا کنید]

ویدیوی جدید از آیفون های آتی به همراه ایرپادهای تازه طراحی شده اپل [تماشا کنید]

روز گذشته افشا کننده چینی با نام کاربری KK@ ویدئویی را منتشر کرده که آیفون ۷ و مدل پلاس آن را در کنار ایرپادهای این شرکت به تصویر می کشد. همانطور که احتمالا در خبرهای منتشر شده قبلی خوانده اید، ظاهرا اپل تصمیم گرفته جک ۳.۵ میلیمتری صدا را از روی بدنه این دو موبایل حذف کند و به همین خاطر ایرپادی که در تصویر دیده می شود مجهز به یک پورت لایتنینگ است تا به راحتی به درگاه انتهایی بدنه آیفون متصل گردد.

در این ویدئو همچنین نشان داده می شود که چطور با استفاده از ریموت کنترل ایرپاد می توان صدای خروجی از موبایل را تنظیم نمود.

در هر حال، اگر تلفن های هوشمند به نمایش در آمده در این ویدئو واقعی باشند آنگاه، می توان مطمئن بود که آیفون های جدید فاقد جک ۳.۵ میلیمتری صدا هستند. نکته دیگر اینکه با استناد به این ویدئو می توان گفت شایعه استفاده از دکمه هوم خازنی روی آیفون که چند روز پیش منتشر شد صحت ندارد.

براساس آن خبر، دکمه فیزیکی آیفون ۷ جای خود را به یک دکمه خازنی خواهد داد که با استفاده از الکترومغناطیس همان حس کلیک نوع فیزیکی را به کاربر می بخشد. این ویدئو همچنین  تایید می کند که آیفون جدید مجهز به دوربین دوگانه خواهد بود.

در پایان اضافه نماییم که اپل دو راهکار برای حذف جک ۳.۵ میلمتری صدا از بدنه آیفون دارد: نخست اینکه یک ایرپاد جدید را در داخل جعبه دستگاه به کاربرانش عرضه نماید و دیگر اینکه نوعی آداپتور تبدیل جک ۳.۵ میلمتری به لایتنینگ را برایش در نظر بگیرد.

ویجیاتو
نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato