مایکروسافت دو آپدیت بزرگ برای ویندوز 10 در سال 2017 تدارک دیده است

مایکروسافت دو آپدیت بزرگ برای ویندوز 10 در سال 2017 تدارک دیده است

مایکروسافت که به تازگی آپدیت یک سالگی ویندوز ۱۰ را منتشر کرده، در مورد به روز رسانی های آتی این سیستم عامل صحبت می کند. در مطلب جدیدی که در بلاگ آنها در مورد تغییرات مربوط به متخصصین IT آمده، طرح های کمپانی فوق برای ویندوز ۱۰ نیز تا حدودی آشکار شده.

در همین راستا، «نیتن مرسر» می گوید: «طبق بازخوردهای دریافتی از سازمان هایی که قصد دارند به سیستم عامل ویندوز ۱۰ مهاجرت نمایند، نسخه ۱۶۰۷ این سیستم عامل که به تازگی منتشر شده، آخرین تغییر در سال جاری خواهد بود، اما دو آپدیت بزرگ دیگر برای سال ۲۰۱۷ در راه است.»

مشخصاً مایکروسافت در مورد ویژگی های اضافه شده در به روز رسانی های آتی هیچ جزئیاتی ارائه نکرده، اما ظاهراً آپدیت اصلی و بزرگ بعدی برای ویندوز ۱۰ اواخر زمستان منتشر می گردد. به نظر می رسد عرضه این به روز رسانی با نام رمز «Redstone 2» با معرفی نسل جدید ابزارهای این کمپانی یعنی سرفس پرو و سرفس بوک همراه خواهد شد. ردموندی ها در حال حاضر بیلدهای آپدیت بعدی ویندوز را به صورت داخلی تست می کنند.

لازم به ذکر است ظاهراً «Redstone 2» مهم تر از آپدیت بعدی یعنی «Redstone 3» خواهد بود که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه می گردد. همان طور که می دانید مایکروسافت اولین نسخه ویندوز ۱۰ با نام رمز «Threshold 1» را در ماه جولای میلادی منتشر کرد و با «Threshold 2» در ماه نوامبر آن را به روز کرد. بنابراین آپدیت سالیانه هفته قبل را می توان دومین به روز رسانی بزرگ و اصلی این سیستم عامل محبوب دانست.

به هر حال، با توجه به اینکه هنوز چندین ماه تا زمان انتشار آپدیت بزرگ بعدی مایکروسافت فرصت باقیست، نمی توان به زمان بندی های کنونی دل بست و همه چیز می تواند تغییر کند، اما واضح است که کمپانی فوق قصد دارد در سال ۲۰۱۷ سیستم عامل ویندوز ۱۰ را دو مرتبه متحول سازد، و این به تنهایی خبر خوبی برای مصرف کنندگان و اینسایدرها خواهد بود.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato