گلکسی نوت 7 رکورد پیش فروش کهکشانی ها در کره جنوبی را جابجا کرد

گلکسی نوت 7 رکورد پیش فروش کهکشانی ها در کره جنوبی را جابجا کرد

طبق اخبار منتشر شده در «Korea Herald» گلکسی نوت ۷ رکوردهای قبلی مربوط به پیش فروش سری موبایل های گلکسی سامسونگ در بازار کره جنوبی را جابجا کرد.

به گزارش منابع خبری، با گذشت تنها ۲ روز از شروع پیش فروش این دستگاه در کشور مورد بحث، بیش از ۲۰۰ هزار عدد از آن خریداری شده. گفتنی است این مقدار برای رکورددار قبلی یعنی گلکسی S7 یکصد هزار عدد بود.

البته ظاهراً سامسونگ مشوق های زیادی را برای پیش خرید نوت ۷ در نظر گرفته و علاوه بر یک دستگاه Gear Fit 2 که در بیشتر کشورها همراه این موبایل به رایگان ارائه می شود، کمپانی فوق در کره جنوبی تعویض صفحه نمایش در صورت شکستن را با ۵۰ درصد تخفیف انجام داده و همچنین کارت هدیه ۹۰ دلاری برای استفاده در فروشگاه های پشتیبانی کننده از Samsung Pay را به خریداران این اسمارت فون هدیه می دهد.

علاوه بر این، سامسونگ ۲۸۰۰ ایستگاه «تجربه کاربری با Note» را در این کشور برپا کرده، که در مقایسه با  ۲۰۰۰ ایستگاه ایجاد شده برای گلکسی S7 افزایش چشمگیری دارد.

لازم به ذکر است گلکسی نوت ۷ در کره جنوبی برابر ۸۹۵ دلار قیمت گذاری شده، و ظاهراً همین رقم برای ایالات متحده نیز در نظر گرفته می شود.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato