همه چیز درباره آیفون 13
سرویس پلی استیشن Now به زودی برای کامپیوتر نیز راه اندازی می شود [شایعه]

سرویس پلی استیشن Now به زودی برای کامپیوتر نیز راه اندازی می شود [شایعه]

بنابر گزارشاتی که از سایت های متعدد پیرامون سرویس پلی استیشن Now در روزهای گذشته منتشر شده، به نظر می رسد در آینده ای نزدیک شاهد برقراری این سرویس روی ویندوز خواهیم بود. به این معنا که از این پس می توان آنچارتد ۳، The Last of Us و سایر بازی های کلاسیک پلی استیشن ۳ را روی لپتاپ یا کامپیوتر خود تجربه کنیم.

سایت گیمینگ فرانسوی نزدیک به سونی، در خبری نوشته است راه اندازی این سرویس برای پی سی در تاریخ ۲۳ آگوست (۲ شهریور) به طور رسمی اعلام خواهد شد. بر اساس این اخبار پلی استیشن ناو برای پی سی در ابتدا در کشور های بلژیک، هلند و انگستان آغاز به کار خواهد کرد و تا یک هفته بعد در امریکا و کانادا نیز راه اندازی می شود. با این وجود تعداد و اسامی بازی های پشتیبانی شده اعلام نگشته است.

برای تجربه عناوین حاضر در این سرویس به ویندوز ۷ و بالاتر احتیاج خواهید داشت و ملزم به استفاده از اینترنت با سرعت حداقل ۵ مگابایت بر ثانیه هستید. علاوه بر این تمامی بازی های تنها با استفاده از کنترلر ها دوال شاک ۳ و ۴ قابل تجربه خواهند بود.

در ماه ژوئن، سونی ۵۰ عنوان دیگر را به این سرویس اضافه کرد که مجموع تعداد بازی های موجود را به عدد ۴۰۰ رساند. هزینه اشتراک پلی استیشن ناو به صورت یک ماهه، سه ماهه و سالیانه به ترتیب ۲۰، ۴۵ و ۱۰۰ دلار است. با این حال برای آغاز به کار می توانید ۷ روز ابتدایی سرویس خود را به رایگان تجربه کنید.

سونی اخیرا فعالیت های بیشتری برای کاربران کامپیوتری انجام داده و اگر این شایعه به حقیقت بپیوندد، به این معناست که بازی های بسیار زیادتری در اختیار جامعه ی پی سی گیمرها قرار خواهد گرفت. خصوصا انحصاری های دوست داشتنی پلی استیشن.

با این حال فعلا تا وقتی خبر رسمی در این مورد به گوشتان نرسیده، امیدوار نباشید. چرا که هیچ کس دوست ندارد امید هایش رنگ نا امیدی به خود بگیرد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato