لانچ تریلر Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد [تماشا کنید]

لانچ تریلر Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد [تماشا کنید]

حدود پنج سال از انتشار عنوان محبوب Deus Ex: Human Revolution گذشته و تنها چهار روز تا ماجراجویی دوباره با آدام جنسن باقی مانده است. به همین مناسب و همانند همیشه، کمپانی اسکوئر انیکس لانچ تریلر یا آخرین ویدیویی که پیش از انتشار رسمی بازی منتشر می شود را به نمایش عموم گذاشت؛ جهانی سایبرپانک که مردم با مشکلات گوناگونش دست و پنجه نرم می کنند.

هفته گذشته اسکوئر انیکس گفته بود بازیکن هایی که از استیم Mankind Divided را پیش خرید کرده اند می توانند از نوزدهم آگوست اقدام به دانلود [Pre Download - بازی را دریافت می کنید ولی تا زمان انتشار اجازه تجربه اش را ندارید] این عنوان نمایند. اگر می خواهید بدانید با رایانه شخصی خود قابلیت اجرای Mankind Divided را خواهید داشت، بد نیست نگاهی به سیستم مورد نیازش بیندازید.

گزارشات نشان می دهند خوشبختانه عملکرد بازی رو پی سی مناسب بوده و از مشکلات عجیبی که پیرامون ورژن کامپیوتر بعضی عناوین مهم گذشته شنیده ایم، خبری نیست. همچنین گفته شده هنگام انتشار شاهد پشتیبانی از DirectX 12 نخواهیم بود. با این وجود سازنده سعی دارد تا با پچی که از پنجم سپتامبر [۱۵ شهریور] در دسترس قرار می گیرد، این قابلیت را به نسخه های پی سی هم اضافه کند تا بازیکن ها تجربه ای بهتر داشته باشند.

از سوی دیگر انویدیا آخرین درایوهای کارت های گرافیک خود را به انتشار رسانده است. بنابراین مطمئن باشید ورژن ۳۷۲.۵۴ که به عنوان درایورهای رسمی بازی شناخته می شوند را دانلود کنید. البته اسکوئرانیکس دارندگان کنسول ها را فراموش نکرده و آن ها هم از بیست و یکم آگوست [۳۱ مرداد] می توانند Pre Download بازی را آغاز کنند. دیروز اولین امتیاز Mankind Divided به دست رسید و مجله معتبر Edge به این عنوان ۹ داد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato