مقایسه استقامت گلکسی نوت 7 و آیفون 6 اس در تست سقوط [تماشا کنید]

مقایسه استقامت گلکسی نوت 7 و آیفون 6 اس در تست سقوط [تماشا کنید]

جدیدترین پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی نوت 7 امکانات سخت افزاری و نرم افزاری قابل توجهی دارد که آن را از سایرین متمایز می کند. اما یکی از اصلی ترین مشخصه های این کهکشانی بهره مندی اش از گوریلا گلس 5 است که باعث می شود از نظر استحکام یک سر و گردن بالاتر از رقبای اصلی اش از جمله آیفون 6 اس قرار بگیرد.

دستگاه های بهره مند از این نوع شیشه همانطور که شرکت سازنده شان، کورنینگ، اعلام کرده تا ارتفاع 1.6 متری از هر ده مورد سقوط در هشت مورد مقاوم هستند و آسیبی نمی بینند.

در ویدیویی که در ادامه خواهید دید، هرکدام از سقوط ها از ارتفاع یک متری اتفاق می افتند و برای این منظور از یک ماشین حرفه ای استفاده می شود.

طی مرحله نخست هر دوی دستگاه ها از قسمت پشت روی سطح می افتند که در نتیجه آن بدنه فلزی آیفون 6 اس دچار خش های سطحی می شود در حالی که شیشه پشت بدنه نوت 7 در گوشه ها دچار آسیب های قابل توجه می گردد.

در پایان این تست نفس گیر اما مشخص می شود که نوت 7 به خاطر بهره مندی از گوریلا گلس 5 جدیدترین نسخه از آیفون را پشت سر می گذارد. بهتر است از ارائه توضیحات بیشتر در مورد این ویدئو خودداری کنیم و از شما دعوت نماییم که خود شاهد آن باشید.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato