پلی استیشن 4 اسلیم 24 شهریور عرضه خواهد شد؛ تصاویری از کنسول لو رفت [شایعه]

پلی استیشن 4 اسلیم 24 شهریور عرضه خواهد شد؛ تصاویری از کنسول لو رفت [شایعه]

۱۷ روز تا رویداد پلی استیشن باقی مانده و با وجود این که خیلی ها به انتظار رونمایی از کنسول جدید سونی با نام رمز پلی استیشن نئو نشسته اند، گزارشات نشان می دهند ژاپنی ها برنامه های بیشتری داشته باشند. با توجه به تصاویر لو رفته، سونی همانند مایکروسافت تصمیم دارد تا ورژن اسلیم کنسول نسل هشتمی خود را وارد بازار کند.

بر اساس عکس ها، پلی استیشن ۴ اسلیم نسبت به کنسول پیشین ابعاد بسیار کوچک تری داشته و خبری هم از دکمه های لمسی نیست؛ همانند آنچه که سری جدید پلی استیشن ۴ داشتند. کد ساخت کنسول CUH-20XX هست که اگر با کدهای استاندارد سونی مقایسه نماییم، برای طراحی دوباره کنسولش متناسب خواهد بود. دو رقم آخر این کد هم به منطقه که سخت افزار را خریداری می کنید اشاره دارد.

PS4Slim-7-
با توجه به این خرید اکس باکس وان اسلیم ۳۰۰ دلار هزینه می برد، پیشبینی می شود سونی هم قیمت پلی استیشن ۴ اسلیم را همین حدود نگه دارد. گزارشت از عرضه این کنسول در چهاردهم سپتامبر [۲۴ شهریور] خبر می دهند.

تصاویر عدد ۱۶ را نشان می دهند. بنابراین این ورژن اسلیم مربوط به انگلستان هست. با وجود این که از عکس ها همچنان با عنوان شایعه یاد می شود، بعید می دانیم سونی برنامه ای برای پلی استیشن ۴ کوچک تر نداشته باشد. ضمنا هیچ گونه سندی در پایگاه داده FCC هنوز ثبت نشده است. بد نیست بدانید پیشتر شایعاتی پیرامون ورژن اسلیم پلی استیشن ۴ شنیده می شد.

با وجود موفقیت هایی هم که اکس باکس وان اسلیم به دست آورد، تحلیل گران پیشبینی کرده بودند سونی برنامه ای مشابه را پیش گرفته و پلی استیشن ۴ اسلیم را عرضه می کند تا دست بازیکن ها برای خرید کنسول های خود [بین پلی استیشن ۴ و پلی استیشن نئو] را بازتر بگذارد. باید صبر کنیم و ببینیم رویداد پلی استیشن که هفتم سپتامبر [۱۷ شهریور] برگزار می شود چه سورپرایزهایی دارد.

PS4Slim
پلی استیشن ۴ و پلی استیشن اسلیم کنار یکدیگر؛ کدام یک طراحی بهتری دارند؟

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato