گوگل تایید کرد: LG V20 اولین موبایل جدید مجهز به اندروید ۷.۰ خواهد بود

گوگل تایید کرد: LG V20 اولین موبایل جدید مجهز به اندروید ۷.۰ خواهد بود

گوگل امروز اندروید ۷.۰ را برای ابزارهای سری نکسوس منتشر کرد. اما در کنار آن، این سوال به وجود آمد که چرا نکسوسی جدید رونمایی نشده است. در سال های اخیر، انتشار اندروید تازه همواره با معرفی یک نکسوس جدید همراه می شد ولی امسال چنین اتفاقی رخ نداد.

گوگل اکنون خبر می دهد که امسال، اولین موبایل جدیدی که به اندروید ۷ مجهز می شود، یک نکسوس نیست. اهالی مانتین ویو خبر می دهند که این بار، قرار است اولین موبایل جدیدی که با اندروید ۷.۰ معرفی می شود، تلفن هوشمند V20 از ال جی باشد.

آنطور که خود ال جی رسماً خبر داده، باید در ۱۶ شهریور ماه انتظار V20 را کشید و حالا گوگل اطلاع می دهد که این موبایل، اولین دستگاه مجهز به اندروید «Nougat» خواهد بود.

گوگل اکنون آپدیت OTA اندروید ۷.۰ را برای ابزارهای نکسوس آغاز کرده و خبر می دهد که تمام کاربران این دستگاه ها تا پایان امروز اعلان این آپدیت را دریافت خواهند کرد.

در کنار تمام این مسائل، سوال اصلی که همچنان بی جواب باقی مانده، زمان معرفی نکسوس های جدید است؛ نکسوس هایی که خبر می رسد امسال به دست «اچ تی سی» توسعه یافته اند. به هر حال باید منتظر نشانه های جدیدی از ظهور نکسوس های ۲۰۱۶ ماند؛ موبایل هایی که به تازگی طرفداران پلتفرم اندروید، به علت آپدیت راحت تر آنها، گرایش بیشتری به سمتشان پیدا کرده اند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato