اپلیکیشن Prisma دیگر برای پردازش تصاویر به اینترنت وابسته نیست

اپلیکیشن Prisma دیگر برای پردازش تصاویر به اینترنت وابسته نیست

اپلیکیشن Prisma، ویرایشگر عکسی که از یک الگوریتم هوش مصنوعی برای اعمال فیلترهای منحصر به فرد خود روی تصاویر استفاده می کند، امروز بروزرسانی بزرگی دریافت کرده است.نسخه iOS پریزما حالا می تواند بدون نیاز به اینترنت و در حالت آفلاین هم تصاویر را پردازش کند.

با این قابلیت نه تنها وابستگی پریزما به اینترنت کاملا از میان برداشته شده، بلکه زمان انتظار برای اعمال فیلترها هم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. نکته خوب دیگر این که از این پس شاهد پیام تکمیل ظرفیت سرورهای اپلیکیشن هم نخواهید بود.

البته باید بدانید که این بروزرسانی شامل تمام فیلترهای پریزما نشده، اما حداقل برای قطع کامل وابستگی اپلیکیشن از اینترنت شروع خوبی به حساب می آید. تیم توسعه دهنده روس پریزما در خصوص این بروزرسانی می گوید: "حالا که توانسته ایم شبکه های عصبی را به اسمارت فون ها بیاوریم، در آینده فضای کافی در سرورها برای اجرای ویدئوها را در اختیار داریم."

تیم Prisma Labs وعده داده که با انجام این بروزرسانی، زمان پردازش تصاویر به ۵ ثانیه در آیفون ۶S و ۶S پلاس و اندکی بیشتر در خانواده آیفون ۶ کاهش خواهد یافت. وقتی که در مورد مصرف باتری دستگاه در این حالت سوال شد، تیم پریزما اعلام کرد که در پردازش آفلاین تفاوتی چندان قابل توجهی با حالت متصل به اینترنت مشاهده نخواهید کرد.

نسخه جدید پریزما برای iOS را می توانید همین حالا از اپ استور دانلود کنید. شایان ذکر است که همین بروزرسانی قرار است که در آینده نزدیک (احتمالا هفته بعدی) برای پلتفرم اندروید نیز منتشر شود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato