مرکز هستی No Man's Sky به ناامید کننده ترین بخش بازی تبدیل شده است

هر روز که از انتشار No Man's Sky می گذرد شاهد انتشار اخبار ناامید کننده تری پیرامون بازی هستیم. پس از عملکرد بسیار ضعیف روی رایانه های شخصی و کاهش چشمگیر فروش، اکنون یکی از کاربرها با ورود به مرکز هستی ساخته Hello Games نشان داد No Man's Sky با چیزی که بازیکن ها انتظار داشتند تفاوت های گوناگونی دارد.

چند ماه پیش از عرضه این عنوان بلندپرواز، استودیو سازنده از حضور «مرکز هستی» در بازی خبر داد و گفت مهمترین وظیفه کاربر ورود به این بخش است. همین مسئله موجب شد تا تئوری هایی به وجود بیاید؛ در مرکز هستی No Man's Sky انتظار چه چیزی را باید داشته باشیم؟

[هشدار اسپویلر] هنگامی که شما بازی را شروع می کنید دو انتخاب خواهید داشت. می توانید سرگردان جستجوی خود را آغاز کرده و به سیاره ها را سر بزنید یا با استفاده از خطی که سیاره بازیکن را به مرکز هستی اتصال می نماید به هدف نهایی برسید. رفتن به چنین جایی تنها ماموریت بازی بوده و نیازمند سفر به چندین سیاره گوناگون است.

بنابراین خیلی ها انتظار اتفاقات بزرگی دارند. اگر نمی خواهید چیزی لو برود، ادامه مطلب را نخوانید. یکی از بازیکن ها که توانسته به مرکز هستی برسد، متوجه شده آن جا هیچ چیزی نیست و با همان منوی ابتدایی که اجرام آسمانی را نشان می دهند مواجه می شوید.

بازیکن های زیادی تاکنون به این تصمیم Hello Games اعتراض کرده اند. چون باور دارند مسیری که رفته اند به خاطر «هیچ چیز» بوده است. اگر دوست دارید قسمتی از اعتراضات را ببینید، به وب سایت Reddit سر بزنید. باید ببینیم واکنش استودیو سازنده چگونه خواهد بود.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟