معرفی بازی Burnout City؛ سرقت بزرگ اتومبیل

معرفی بازی Burnout City؛ سرقت بزرگ اتومبیل

یکی از بزرگترین جذابیت هایی عناوین پیشین فرنچایز Need For Speed را می توانیم به نام رقابت با پلیس ها بزنیم. هنوز تعقیب و گریزهای معروف Most Wanted را فراموش نکرده ایم؛ این که از چنگال نیروهای امنیتی می گریختیم و هر دقیقه ماشین های بیشتری به دنبال ما می افتادند.

Burnout City آمده تا خاطرات خوب گذشته را دوباره زنده کند. با عنوانی ریسینگ طرف هستید که می خواهد تمامی معادلات دنیا را تغییر داده و آشوب به پا نماید. چنین چیزی هم تبعات خودش را دارد. از قدیم گفته اند هر کسی خربزه می خورد باید پای لرزش بنشیند. اگر می خواهید به جرگه آشوب گران خیابانی بپیوندید، معرفی این عنوان هیجان انگیز را از دست ندهید.

Bournout City - mobile
سیستم افزایش تعداد پلیس ها بر پایه ستاره هست که پیشتر مشابهش را دیده بودیم. نمای دوربین موجب شده تا بازیکن اشراف بیشتری به محیط داشته باشد.

Burnout City از بخش تعقیب و گریز پلیسی بازی های ماشین سواری الهام گرفته است. بازیکن نقش فردی را دارد که اتومبیلی را دزدیده و اکنون باید نیروهای امنیتی را جا بگذارد. تمامی گیم پلی ساخته Daerisoft بر پایه همین جمله ای که گفتیم می چرخد؛ با ماشینی خود تنها فرار کنید و هیچگاه تسلیم نشوید.

معمولا چنین عناوینی بیشتر به خاطر مکانیزم های ساده خود به محبوبیت می رسند. تجربه ای عاری از پیچیدگی دارید و می توانید از تک تک لحظه ها لذت ببرید. خوشبختانه Burnout City از این قاعده پیروی کرده است. همه چیز به ساده ترین حالت ممکن هستند. از بخش کنترل اتومبیل ها بگیرید تا گرافیک که سعی می کنند این سادگی را حفظ کنند.

Burnout City
دو ماموریت گوناگون وجود دارد که هنگام فرار از پلیس ها می توانید انجام دهید. با سکه هایی هم که دریافت می کنید قابلیت خرید ماشین های گوناگون خواهید داشت.

اگر می خواهید اتومبیل های Burnout City را برانید تنها یک انگشت کافی خواهد بود؛ صفحه اسمارت فون به دو بخش تقسیم شده و با لمس هر کدام به طرفی که خواستید می روید. با وجود دکمه R هم قابلیت دنده عقب دارید. همان طور که گفتیم، همین سادگی پای خود را به بخش دیداری باز کرده است.

همه چیز برپایه هنر مینیمالیسم بنا شده و سادگی در تک بخش بخش محیط های بازی موج می زند. ایده بدی نیست، اتفاقا همین المان موجب گشته تا بتوانید لذت بیشتری از Burnout City برده و با رانندگی خود شب و روز را از پلیس ها بگیرید. اگر هیجان خون تان پایین آمده، ساخته Daerisoft بهترین تجویزی است که می توانیم بکنیم.

Burnout City
  • Burnout City
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Daerisoft
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۰.۹ / ۳۹.۹ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato