اپلیکیشن همه کاره یادداشت برداری نوت 7 به سایر اعضای خانواده نوت می آید

اپلیکیشن همه کاره یادداشت برداری نوت 7 به سایر اعضای خانواده نوت می آید

اگر از کاربران نسخه های قدیمی موبایل های نوت هستید و اخیرا جدیدترین کهکشانی متعلق به این خانواده را خریداری کرده اید حتما متوجه شده اید که روش های مدیریت یادداشت ها در این نسخه با قبل تفاوت دارد.

علت هم این است که سامسونگ تجربه استفاده از قلم دستگاه را ساده سازی کرده و کلیه قابلیت های مربوط به یادداشت برداری را هم در قالب یک اپلیکیشن تحت عنوان Samsung Notes ارائه نموده است. اگر از کاربران این سری از موبایل های شرکت مورد بحث بوده اید حتما می دانید که تا پیش از این، قابلیت های یاد شده در اپلیکیشن های مختلفی نظیر Memo، S Note و Scrapbook توزیع شده بودند.

اما اینکه حالا کلیه یادداشت برداری ها از طریق تنها یک اپلیکیشن قابل انجام باشد، جدای از این که کار را برای استفاده کنندگان راحت تر خواهد کرد، امکان یکپارچه سازی محتواهای مختلف با یکدیگر را هم میسر می کند.

برای مثال کاربران می توانند یک نقاشی را با متن و صدای ضبط شده خود درون یک نوت واحد ذخیره سازی کرده و نگه دارند. سامسونگ نیز روشی را برای این اپلیکیشن در نظر گرفته که تشخیص می دهد چه محتوایی به آن اضافه می شود و در ادامه سایز آن را براساس اینترفیس مشبک صفحه هوم تغییر می دهد.

اما در کنار بهبود قابلیت های مدیریتی Samsung Notes، امکانات آن برای یادداشت برداری هم بهتر از قبل شده اند. حالا در صفحه مربوط به ورود متن، می توان از کاراکترهای دیگری نظیر چک باکس، بولت یا شماره گذاری هم استفاده نمود و در کنار این، قابلیت تغییر رنگ فونت متون نیز به آن اضافه شده است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato