ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

معرفی بازی نبرد روی امواج؛ دریاسالار

تاکنون عنوانی را از اسمش قضاوت کرده اید؟ شاید با خود بگویید همان گونه که کیفیت یک کتاب را با جلدش نمی سنجند، نام یک بازی هم نمی تواند چگونگی مکانیزم های گیم پلی را ...

تاکنون عنوانی را از اسمش قضاوت کرده اید؟ شاید با خود بگویید همان گونه که کیفیت یک کتاب را با جلدش نمی سنجند، نام یک بازی هم نمی تواند چگونگی مکانیزم های گیم پلی را به مخاطب نشان دهد. با وجود این که چنین اعتقادی درست است اما یک مورد استثنا وجود دارد؛ عناوینی که با Clash آغاز می شوند.

پس از موفقیت های عجیب کلش آو کلنز، استودیوهای زیادی دست به ساخت کلون هایی از این عنوان زدند. نمی گوییم تمامی بازی های مشابه ساخته سوپرسل از کیفیت پایینی برخوردارند، ولی مسئله اینجاست حجم چنین بازی هایی بیش از پیش فضای فروشگاه ها را اشغال کرده و بازیکن ها نیازمند عناوین استراتژیک جدیدتری هستند. تمام این حرف ها را زدیم تا بگوییم پیش از تجربه Clash of Warships یا «نبرد روی امواج» چنین احساسی داشتیم.

نبرد روی امواج - بازی موبایل
برای ساخت کشتی های جدیدتر می توانید جاسوس هایی به مناطق دشمن فرستاده و نقشه ابزار آلات جنگی آن ها را بدزدید.

اما بازی پاسخ دندان شکنی به ما داد. تقریبا تمامی المان های این عنوان متفاوت از کلش آو کلنز بوده و همین یک مسئله می تواند انگیزه تجربه نبرد روی امواج را به وجود بیاورد. چون این روزها سبک استراتژیک اسمارت فون ها درخشش گذشته را نداشته و عناوین کمتری می توانند بازیکن ها را ارضا کنند. بنابراین انجام اثری متفاوت جذابیت های خودش را دارد.

نبرد روی امواج را می توانیم الهام گرفته از عناوین تحت وب قدیمی قلمداد نمایم؛ در این گونه بازی ها معمولا دوربین نمایی ثابت داشته و مبارزات هم توسط خود هوش مصنوعی کنترل می شوند. بنابراین مهمترین کاری که باید انجام دهید ساخت ابزار جنگی، ارتقا اسلحه ها یا اعمال استراتژی های بیرون از میدان نبرد است.

Clash of Warships
بازی دارای نیروهای گوناگونی است. از کشتی بگیرید تا هواپیما و موشک که هر کدام نقش متفاوتی ایفا می کنند.

خوشبختانه گستردگی این بخش موجب شده بازیکن از انجام نبرد روی امواج احساس خستگی نکرده و به تجربه خود ادامه دهد تا پیشرفت نماید. گفتیم «پیشرفت»، این نکته را اضافه کنیم سیستم ارتقا درجه یا Level Up یکی از مهمترین ارکان بازی بوده و به بعضی ساختمان ها یا نیروها پس از افزایش سطح دسترسی خواهید داشت.

از دیدگاه شنیداری و دیداری استودیو سازنده سنگ تمام گذاشته است. با وجود این که دوربین ثابت است ولی شاهد محیطی پویا هستیم که کیفیت مناسبی دارد. آهنگ های موجود هم به خوبی می توانند بسته به موقعیت، بازیکن را سرگرم نمایند. اگر هوس تجربه عناوینی مشابه استراتژی های تحت وب قدیمی کرده اید، نبرد روی امواج را از دست ندهید.

Clash of Warships - نبرد روی امواج

Clash of Warships - نبرد روی امواج

سازنده: OGL قیمت: رایگان دسته بندی:
سیستم عامل: iOS و اندروید حجم: 137 / 129 مگابایت زبان:
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (4 مورد)
 • Screamers
  Screamers | ۱۸ مهر ۱۳۹۵

  آقای محمد کریمی کمک کن چرا. Clash of warships تو نمیره

 • Screamers
  Screamers | ۱۸ مهر ۱۳۹۵

  Cheers clash of warships to nemire man level 31 hastam

 • Screamers
  Screamers | ۱۸ مهر ۱۳۹۵

  Cheers clash of warships to nombre msn level 31 hastsm

 • hitler
  hitler | ۷ شهریور ۱۳۹۵

  این بازی کپی یک بازی. هست که متفقین علیه هیتلر هست خخخ

مطالب پیشنهادی