آگهی تازه سرفس پرو ۴ و طعنه های مکرر مایکروسافت به اپل

آگهی تازه سرفس پرو ۴ و طعنه های مکرر مایکروسافت به اپل

در ماه های اخیر مایکروسافت چندین آگهی تبلیغاتی برای سرفس هایش تولید کرده که به ویژگی های این محصولات اشاره دارند. در برخی از همین تبلیغات، مایکروسافت به برتری خود نسبت به محصولات اپل اشاره می کرد.

اما ردموندی ها این بار آگهی تازه ای تولید کرده اند که در آن سرفس پرو ۴ رقیبی مستقیم برای مک بوک ایر به حساب آمده؛ مک بوکی که طراحی اش سال هاست تغییری نداشته و خبری از نسل تازه پردازنده های اینتل هم در آن نیست.

همین موضوع توجه مایکروسافت را جلب کرده و بخش عمده ای از آگهی سرفس پرو ۴، مربوط به ناتوانی های مک بوک ایر در برابر تبلت مذکور است.

برای مثال مایکروسافت جدا نشدن نمایشگر مک بوک ایر و فقدان ویژگی تاچ در آن را یک نقص بزرگ عنوان می کند، در حالی که شما می توانید با قلم سرفس، روی نمایشگر آن به یادداشت برداری بپردازید. سپس می شنوید: «مک بوک کاربرد پذیری پایین تری دارد. سنگین تر و کند تر است». این جملات در مورد لپ تاپی بیان می شوند که در زمان معرفی اش، «استیو جابز» آن را از یک پاکت نامه اداری خارج کرد.

به هر حال مایکروسافت تصمیم گرفته تا به این شکل رقابت را با اپل ادامه دهد و به جای تمرکز مستقیم بر محصول خود، برتری های سرفس (یک تبلت) را نسبت به مک بوک ایر (یک لپ تاپ) بیان کند و ویژگی تاچ و استایلوس را جزء برتری های آن قلمداد کند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato