احتمال افزایش عمر باتری اپل واچ ۲ در پی انتشار تصویری تازه

احتمال افزایش عمر باتری اپل واچ ۲ در پی انتشار تصویری تازه

احتمال افزایش عمر باتری اپل واچ ۲ در پی انتشار تصویری تازه

امروز تصویری از یک باتری ۳۳۴ میلی آمپری لیتیوم-یون در وب سایت چینی «Weibo» منتشر شده که به باتری «اپل واچ ۲» نسبت داده می شود.

اینطور که چینی ها خبر می دهند، باتری یاد شده برای مدل ۴۲ میلیمتری از اپل واچ توسعه یافته و این در حالیست که نسل کنونی این ساعت هوشمند از یک باتری ۲۴۶ میلی آمپری برخوردار است. با یک حساب و کتاب ساده، می توان دید که نسل آتی از گونه ۴۲ میلیمتری این گجت با یک باتری همراه خواهد شد که ۳۵.۷ درصد از نسل کنونی بزرگتر است.

در این میان تصویر باتری متعلق به نمونه ۳۸ میلیمتری فاش نشده و لازم به اشاره است که این مدل از ساعت اپل، از یک باتری ۲۰۵ میلی آمپری بهره می برد.

apple_watch_2_battery_weibo

اگرچه در مرحله کنونی امکان تایید صحت تصاویر وجود ندارد اما تحلیلگر موسسه «KGI Securities»، آقای «مینگ-چی کو» هم مدتی پیش اذعان کرده بود که اپل واچ ۲ با باتری حجیم تری در مقایسه با مدل کنونی راهی بازار خواهد شد.

باتری بزرگ تر طبیعتاً باعث افزایش عمر دستگاه با هر بار شارژ می شود. در حال حاضر عمر اپل واچ با توجه به استفاده های مختلف، ۱۸ ساعت است اما تصور می شود که مدل بعدی تا ۷۲ ساعت در حالت «Power Reserve» قابل استفاده باشد.

در حال حاضر انتظار می رود که اپل واچ ۲ پیش از پایان یافتن سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شود؛ محصولی که تا کنون شایعات زیادی پیرامون آن بوده و در حال حاضر گفته می شود که قرار است پردازنده ای سریع تر توسط «TSMC» برایش ساخته شود. به طور کلی نیز انتظار می رود که گجت مورد بحث به سنسورهای GPS و فشار سنج مجهز شده، ویژگی مقاومت در برابر آب آن بهبود پیدا کند و از یک باتری بزرگتر نیز برخوردار گردد.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل