سامسونگ؛ دومین شرکت خوشنام فناوری از دید مصرف کنندگان آمریکایی

سامسونگ؛ دومین شرکت خوشنام فناوری از دید مصرف کنندگان آمریکایی

در نظرسنجی تازه ای که با هدف پیدا کردن شرکت های فناوری خوشنام از دید مصرف کنندگان ایالات متحده ی آمریکا انجام شده، شرکت کره ای سامسونگ رتبه ی دوم را کسب کرده است. سامسونگ در حالی به رتبه ی دوم این فهرست رسیده که غول خرده فروشی آنلاین آمریکا یعنی آمازون رتبه ی نخست را از آن خود کرده است. نظرسنجی یاد شده از سوی مؤسسه ی Reputation انجام شده است که یک گروه مشاوره در ایالات متحده به شمار می رود.

گفتنی است سامسونگ در واقع امسال با یک پله سقوط به این رتبه نائل آمده چرا که سال گذشته در همین نظرسنجی، رتبه ی اول را کسب کرده بود. سامسونگ برای عرضه ی اسمارت فون های سری گلکسی خود و نیز پروژه هایی که در ارتباط با مسئولیت اجتماعی در سال ۲۰۱۶ به انجام رسانده، امتیازات خوبی از سوی مصرف کنندگان دریافت کرده است.

لازم به ذکر است که جایگاه سوم این فهرست به شرکت اینتل اختصاص یافته است و در ادامه نیز نام هایی نظیر اوراکل، اچ پی، و مایکروسافت در بین ۱۰ شرکت برتر به چشم می خورند. نظرسنجی مؤسسه ی Reputation در واقع به سنجش توانایی شرکت ها در تحقق انتظارات ذی نفعان از هفت زاویه ی مختلف و مهم از جمله محصولات و خدمات، نوآوری، مدیریت و محیط کار می پردازد.

نظرسنجی دیگری که چند ماه پیش از سوی همین مؤسسه انجام شد نیز نشان داد از دید نسل جوان آمریکا، سامسونگ قابل اعتماد ترین شرکت فناوری به شمار می رود.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato