ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

معرفی اپلیکیشن Math Tricks؛ ریاضی درس شیرینی است

ریاضی درس شیرینی است؛ جمله ای که معلمان این درس همیشه می گفتند و بسیاری از ما از شنیدنش متنفر بودیم! البته تا حد زیادی حق با ما بود، تنها افرادی که از شیوه های تدریس سنتی، منسوخ ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰

ریاضی درس شیرینی است؛ جمله ای که معلمان این درس همیشه می گفتند و بسیاری از ما از شنیدنش متنفر بودیم! البته تا حد زیادی حق با ما بود، تنها افرادی که از شیوه های تدریس سنتی، منسوخ و خشک ریاضی لذت می بردند (و البته از آن درآمد داشتند) معلمان بودند و دانش آموزان نه به خاطر هوش و استعداد پایین، بلکه به خاطر روش های غلط آموزشی مدارس هیچ گاه شیرینی آموختن این درس را نمی چشیدند.

اگر دوران تحصیل تان تمام شده و هنوز هم کاربردی برای انتگرال گیری در زندگی تان نیافته اید، این را نمی توانید انکار کنید که بعضی ترفندهای ریاضی در زندگی روزانه هم می توانند کاربرد داشته باشند؛ ذهن را باز کرده و قدرت تحلیل شما از مسائل را بالا ببرند. اپ Math Tricks آمده تا چنین ترفندهایی را به شما بیاموزد تا ببینید ریاضی آنقدرها هم که فکر می کردید درس سخت و غیر قابل فهمی نیست.

Math Tricks 1-w600

چه راهی بهتر از بازی برای شیرین شدن یادگیری ریاضی سراغ دارید؟ Math Tricks برای آموزش ترفندهایش به شیوه "بازی و ریاضی" متوسل شده و موفق شده با یک تیر دو نشان بزند: هم به عنوان یک اپ آموزشی در چشم کاربران مفید ظاهر شود و هم با دستیابی به آمار بیش از ده میلیون دانلود، از نظر اقتصادی هم محصول پرسودی برای توسعه دهندگانش باشد.

گفتیم Math Tricks یک اپلیکیشن آموزشی به شیوه بازی و ریاضی است؛ بازی هایی که در آن ها با اعداد و ارقام سر و کله می زنید و نهایت تلاش تان باید روی سریع پاسخ دادن باشد. این بازی های را می توانید به شکل تک نفره، دو نفره (نصف شدن صفحه) و حتی آنلاین با کاربرانی از دیگر نقاط دنیا بازی کنید.

اما پیش از ورود به بازی مطمئنا به آموزش احتیاج دارید. بخش Training Mode نخستین جایی است که در بدو ورود به Math Tricks باید از آن بازدید کنید؛ جایی که ترفندهای شیرین ریاضی به شما آموزش داده می شود و می توانید قبل از این که خودتان را با بازی ها به چالش بیندازید، بدون استرس هر چقدر می خواهید ترفندها را در آن تمرین کنید.

Math Tricks 2-w600

Math Tricks ترفندهایی برای جمع، ضرب، تفریق، تقسیم، درصد گرفتن، به توان رساندن، ریشه n ام گرفتن از اعداد و مواردی این چنینی به شما آموزش می دهد. بعضی از این ترفندها آنقدر کارتان را برای محاسبه آسان می کنند که شاید حسرت بخورید که چرا یک عمر از آن ها غافل بوده اید.

مثال ساده ای برایتان می زنیم. چگونه 35 را ضربدر 11 می کنید؟ ضرب سنتی یا با استفاده از ماشین حساب؟ Math Tricks به شما آموزش می دهد که برای ضرب اعداد دو رقمی مثل 35 در یازده، کافیست دو رقم عدد 35 را با هم جمع کرده و مجموع را بین 3 و 5 بگذارید. به عبارت ساده تر: 8=5+3 که جواب 5ـ8ـ3 خواهد بود.

این فقط یکی از ساده ترین ترفندهای Math Tricks بود. ده ها ترفند دیگر در عملیات گوناگون ریاضی هم در اپلیکیشن خواهید دید که مطمئنا از این که چقدر کارها را آسان می کنند حیرت خواهید کرد. بعضی از این ترفندها رایگانند، اما بعضی دیگر نیازمند سکه برای آزاد شدن هستند که البته با شرکت در چالش ها احتمالش هست که بتوانید بدون نیاز به پرداخت درون برنامه ای آزادشان کنید.

مدارس و دانشگاه ها کمتر از یک ماه دیگر مجددا باز می شوند، بنابراین بد نیست که پیش از شروع سال تحصیلی کمی با Math Tricks کار کنید تا با آمادگی ذهنی بهتر سر کلاس های درس تان حاضر شوید. مطمئن باشید که از تأثیر این اپلیکیشن بر قدرت تمرکز، تحلیل و هوش تان غافلگیر خواهید شد.

Math Tricks

Math Tricks

سازنده: Antoni قیمت: 0 دسته بندی:
سیستم عامل: اندروید حجم: 7.6 مگابایت زبان:
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی