آپدیت نرم افزاری مایکروسافت برای رفع مشکل باتری سرفس پرو 3 منتشر شد

آپدیت نرم افزاری مایکروسافت برای رفع مشکل باتری سرفس پرو 3 منتشر شد

چندی پیش در خبرها خواندید برخی از کاربران سرفس پرو ۳ گلایه دارند که بعد از شارژ کامل این دستگاه باتری آن تنها یک ساعت دوام می آورد، حالا ظاهرا مایکروسافت آپدیت نرم افزاری تازه ای را ارائه نموده که انتظار می رود مشکل یاد شده را برطرف کند.

البته ناگفته نماند این مساله نخستین بار چند ماه پیش بود که از سوی برخی کاربران گزارش شد و بعد از گذشت این مدت، غول فناوری آمریکایی تازه به فکر ارائه راهکار افتاده است.

مایکروسافت در واکنش به انتشار چنین گزارشاتی مبنی بر خالی شدن زود هنگام شارژ دستگاه های سرفس پرو ۳ آن را با خراب بودن درجه سوخت ماشین برابر دانست و اعلام نمود: اگر درجه سوخت ماشین شما درست کار نکند، آنگاه ماشین هم قادر نخواهد بود که باک را پر کند حتی اگر مخزن سوخت آن مشکلی نداشته باشد. مایکروسافت در ادامه اظهار داشته که باتری های تعبیه شده درون این سرفس ها کاملا سالم هستند و احتمالا بعد از دریافت آپدیت نرم افزاری مشکل شان رفع خواهد شد.

البته لازم است یادآور شویم که این به روز رسانی فورا هم جواب نمی دهد و طبق گفته شرکت ساکن ردموند با چند بار شارژ و خالی شدن باتری مساله حل می شود.

مایکروسافت هنوز هم اعلام نکرده برای آن دسته از کاربرانی به تصور اشتباه باتری سرفس پرو خود را تعویض کرده اند چه تدابیری را در نظر گرفته و میخواهد چگونه خسارت هایشان را جبران نماید اما اعلام نموده که به نوعی با آنها که مشکل خالی شدن شارژ داشته اند تماس می گیرد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato