معرفی Navbar Apps؛ اپلیکیشنی برای شخصی سازی نوار ناوبری اندروید

معرفی Navbar Apps؛ اپلیکیشنی برای شخصی سازی نوار ناوبری اندروید

نوار ناوبری یا Navigation Bar شاید پر استفاده ترین بخش سیستم عامل اندروید باشد؛ نواری نشسته بر انتهای نمایشگر گجت که روزانه ده ها بار برای جابجایی در منوها و بازگشت به صفحه خانه از آن استفاده می کنیم.

آیا تا حالا فکر شخصی سازی این نوار به ذهنتان خطور کرده؟ این که بتوانید آن را درست مثل والپیپر یا تم دستگاه، به شکل و رنگ دلخواه تان درآورید؟ توسعه دهنده لهستانی Navbar Apps چنین ایده ای را در ذهن خود می پرورانده، به همین خاطر اپلیکیشنی طراحی کرده تا بتوانید نوار ناوبری اندروید را مطابق سلیقه تان شخصی سازی کنید.

Navbar Apps برای اعمال تغییرات نیاز به اجازه و صدور دسترسی توسط شما دارد. در واقع باید به اپلیکیشن مجوزهای لازم برای نشاندن لایه های جدید روی نوار ناوبری اندروید را بدهید.

Navbar Apps 1-w600

با صدور این دسترسی، حالا می توانید برای اعمال تغییرات روی نوار دست به کار شوید. Navbar Apps به شما اجازه می دهد که رنگ نوار ناوبری را مطابق میل تان در نظر بگیرید. مثلا سبز، رنگ ثابت نوار ناوبری شما در تمام صفحات اندروید باشد یا اینکه رنگ آن با رنگ های غالب اپلیکیشن هایی که بازشان می کنید، دائما تغییر کند.

حتی می توانید به جای رنگ آمیزی نوار، فضایش را با عکس های کارتونی یا تصاویری که در گالری دستگاه تان دارید پر کنید. البته انتخاب تصویر از گالری نیازمند آن است که نسخه کامل اپلیکیشن را خریده باشید.

امکانات شخصی سازی Navbar Apps فقط به مواردی که گفتیم محدود نیست. می توانید آن را طوری تنظیم کنید که نمایانگر درصد باتری تان هم باشد. مثلا زمانی که باتری به نصف رسید، یک لایه شفاف و سفید مثل نوار مصرف باتری نصف Navigation Bar را می پوشاند تا با نگاه به آن بدانید که فقط %۵۰ از انرژی باتری برایتان باقی مانده است.

از انتشار Navbar Apps در پلی استور چند روز بیشتر نگذشته، اما طی همین مدت کوتاه توسعه دهنده اش بروزرسانی های متعددی برای آن منتشر کرده که این رویه نوید ارائه قابلیت های بیشتر و هیجان انگیزتری در آینده را می دهد.

از جمله قابلیت های آینده این اپلیکیشن، اضافه شدن ویجت موزیک خواهد بود تا در هنگام پخش موسیقی در اندروید اکولایزر تصویری آن را در نوار ابزار ببینید؛ قابلیتی فوق العاده که می تواند زیبایی و جلوه خاصی به محیط سیستم عامل بدهد.

Navbar Apps به دسترسی روت احتیاجی ندارد، و می توانید آن را به رایگان روی کلیه دستگاه های مبتنی بر اندروید لالی پاپ (۵.۰) به بالا  نصب کنید.

Navbar Apps
  • Navbar Apps
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Damian Piwowarski
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۵.۱ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato