ساخت Forza Horizon 3 به پایان رسید؛ سیستم مورد نیاز بازی اعلام شد

ساخت Forza Horizon 3 به پایان رسید؛ سیستم مورد نیاز بازی اعلام شد

ساعاتی از خبر ناراحت کننده گرن توریسمو اسپورت نگذشته بود که مایکروسافت با پرده برداری از پایان روند ساخت فورزا هورایزن ۳ توانست توجهات را به خود جلب کند. بر اساس گفته ردموندی ها، این عنوان هم اکنون وارد مرحله تولید و بسته بندی شده و بازیکن ها تنها سه هفته تا تجربه قسمت جدید فورزا فاصله دارند.

همچنین با توجه به ویدیو جدیدی که از بازی به انتشار رسیده، شاهد حضور Warthog به عنوان یکی از ماشین های هورایزن ۳ هستیم. برای کسانی که نمی دانند، این اتومبیل از دنیای هیلو بوده و نخستین بار است که ماشینی از این فرنچایز راه خود را به فورزا پیدا می کند.

متاسفانه چند هفته ای امکان استفاده از Warthog برای عموم امکان پذیر نیست و تنها کسانی می توانند با این اتومبیل رانندگی کنند که پیشتر Halo 5 یا The Master Chief Collection را روی اکس باکس وان تجربه کرده باشند. بازیکن های واجد شرایط با دریافت کد دانلودی که از پنجم سپتامبر [۱۵ شهریور] شروع به ارسال می شود، قابلیت استفاده از Warthog را خواهند داشت.

اگر هم بازی های گفته شده را تجربه نکرده اید باید تا اکتبر و رویداد #Forzathon منتظر بمانید. کنار تمامی این خبرهای خوش حال کننده، مایکروسافت سیستم پیشنهادی فورزا هورایزن ۳ را اعلام کرد تا کسانی که می خواهند تجربه ای بهتر از بازی داشته باشند، دست به تغییرات سخت افزاری بزنند.

پیش از مشاهده سیستم پیشنهادی، بد نیست بدانید فورزا هورایزن ۳ بیست و هفتم سپتامبر سال جاری [۶ مهر] برای ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان به انتشار خواهد رسید. کسانی هم که Forza Horizon 3 Ultimate Edition را خریداری کرده اند، می توانند چهار روز زود تر بازی را تجربه کنند. این نخستین بار است که عنوانی از فرنچایز فورزا برای پی سی منتشر می شود.

شاید پیشتر Forza 6: Apex هم راه خود را به این پلتفرم پیدا کرده بود اما بازی گفته شده تنها نسخه ای محدود از قسمت ششم فورزا به شمار می رفت. با اعلام این که انتشار گرن توریسمو اسپورت تا سال ۲۰۱۷ عقب افتاد، شانس فورزا هورایزن ۳ برای کسب جوایز گوناگون افزایش یافت.

forza_horizon_3
بازی تنها از دایرکت اکس ۱۲ پشتیبانی می کند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato