قیمت آیفون 7 و 7 پلاس پیش از رونمایی لو رفت

قیمت آیفون 7 و 7 پلاس پیش از رونمایی لو رفت

یک هفته دیگر، اپل در سان فرانسیسکو می خواهد از آیفون های جدید که در حال حاضر ما با نام آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس می شناسیم رونمایی کند. تاکنون اطلاعات بسیاری در مورد مشخصات سخت افزاری این دو دستگاه شنیده ایم. از دوربین های متفاوت شان گرفته تا حذف شدن جک هدفون برای باریک تر شدن آیفون ها و البته افزایش فضای باتری.

از سوی دیگر نیز شنیده ایم که مدل ۱۶ گیگابایتی حذف شده و مدل پایه با ۳۲ گیگابایت حافظه ارائه خواهد شد. با پیشرفت تکنولوژی های گرافیکی و افزایش حجم بازی ها و اپلیکیشن ها، چنین تصمیمی به نظر عاقلانه است اما مصرف کنندگان هم به هر حال باید هزینه اش را بپردازند.

به هر حال، در رویداد ۱۷ شهریور، آیفون های جدید مرکز توجه خواهند بود و چشم ها به آن دوخته می شود. از رنگ های متفاوت گرفته تا قیمت و زمان عرضه، همه چیز مشخص می شود.

اما حالا پیش از رونمایی رسمی، قیمت های این دو دستگاه با حجم حافظه مورد نظرشان توسط چینی ها منتشر شده که البته معلوم نیست چقدر دقیق باشد.

آیفون ۷

مدل ۳۲ گیگابایتی - ۵۲۸۸ یوآن معادل ۷۹۰ دلار

مدل ۱۲۸ گیگابایتی - ۶۰۸۸ یوآن معادل ۹۱۰ دلار

مدل ۲۵۶ گیگابایتی - ۷۰۸۸ یوآن معادل ۱۰۶۰ دلار

آیفون ۷ پلاس

مدل ۳۲ گیگابایتی - ۶۰۸۸ یوآن معادل ۹۱۰ دلار

مدل ۱۲۸ گیگابایتی - ۶۸۸۸ یوآن معادل ۱۰۳۰ دلار

مدل ۲۵۶ گیگابایتی - ۷۸۸۸ یوآن معادل ۱۱۸۰ دلار

قیمت دستگاه ها به دلار، تقریبا بر حسب واحد یوآن حساب شده و بنابراین قرار نیست دقیقا همین قیمت را در زمان عرضه دستگاه ها در آمریکا شاهد باشیم. برای مقایسه با دستگاه های قدیمی تر، آیفون ۶ اس ۱۶ گیگابایتی در چین ۵۲۸۸ یوآن قیمت دارد و مدل ۶۴ گیگابایتی نیز ۶۰۸۸ یوآن. دقیقا معادل همین قیمت ها برای مدل های ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی در نظر گرفته شده است.

 

به هر حال برای رسیدن به تمامی پرسش ها پیرامون قیمت این دو دستگاه باید دست کم یک هفته دیگر منتظر ماند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato