عملکرد لرزشگیر پنج محوره Xperia XZ سونی در دوربین سلفی [تماشا کنید]

عملکرد لرزشگیر پنج محوره Xperia XZ سونی در دوربین سلفی [تماشا کنید]

اگر بخواهید فقط با موبایلتان ویدیوهای روان و بدون لرزش تهیه کنید، دو راه بیشتر پیش رو ندارید: یا تا جای ممکن به خودتان مسلط شوید و تلفن همراه را ثابت نگه دارید، یا از اسمارت فونی استفاده کنید که به پیشرفته ترین فناوری های لرزشگیر تصویر مجهز باشد.

از آنجا که کمتر کسی بین ما دستانی بدون لرزش همانند جراحان مغز و اعصاب دارد، بنابراین راهکار اول چندان نتیجه خوبی نخواهد داشت، در نتیجه برگ برنده در این زمینه در دستان فناوری های تثبیت تصویر خواهد بود.

حتماً حدس زده اید که این مقدمه چینی به چه منظور عنوان شده. می دانید سونی در جدیدترین پرچمدارش یعنی Xperia XZ از لرزشگیر پنج محوره فوق پیشرفته استفاده نموده. این تکنولوژی در واقع حالتی الگوریتمی و نرم افزاری دارد، و لرزشگیر اپتیکال در کار نیست، بنابراین یکی از مزیت های آن، قابلیت بهره گیری از رویکرد هوشمند فوق برای دوربین جلو خواهد بود.

در ویدیویی که به تازگی منتشر شده، نحوه عملکرد لرزشگیر پنج محوره سونی در زمان فیلمبرداری حین حرکت ارزیابی گشته که در مجموع، با در نظر گرفتن شرایط نه چندان بهینه محیط نمایشگاه، می توان دید نتیجه کار نسبتاً خوب از آب درآمده.

این ویدیو را در ادامه تماشا کنید:

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato