اپل آیفون های جدید به رنگ Jet Black را با 1 الی 2 ماه تأخیر تحویل می دهد

اپل آیفون های جدید به رنگ Jet Black را با 1 الی 2 ماه تأخیر تحویل می دهد

در حالی که پیش فروش آیفون ۷ و مدل پلاس آن از دیروز شروع شده، ظاهراً موجودی رنگ Jet Black یا مشکی براق آن به اتمام رسیده است. کاربران گزارش می دهند پس از چند دقیقه ابتدایی، زمان تحویل آیفون ۷ به رنگ مشکی براق از ۱۶ سپتامبر به زمان نامعلوم «۳ الی ۴ هفته» تبدیل شده، ضمن اینکه دریافت آیفون ۷ پلاس به همین رنگ نیز تا ماه نوامبر (اواسط آبان) به طول خواهد انجامید.

گفتنی است برخی مدل ها در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) یعنی تاریخ رسمی عرضه آیفون ۷ موجود خواهند بود. مثلاً نسخه ۳۲ گیگابایتی این موبایل به رنگ مشکی مات از روز جمعه همین هفته تحویل می گردد. مدل نقره ای نیز هفته بعد به همراه رنگ های طلایی و رزگلد از راه می رسند.

آیفون ۷ پلاس ۳۲ گیگابایتی به رنگ مشکی مات از ۱۴ مهر به خریداران تحویل می گردد، و عرضه نسخه ۱۲۸ گیگابایتی Jet Black آن برای ۳ آذرماه برنامه ریزی شده.

همچنین تمامی رنگ های آیفون ۷ با ظرفیت ۳۲ گیگابایت در تاریخ ۱۶ سپتامبر عرضه می شوند، اما مدل های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی به رنگ Jet Black در اواخر مهر ماه به دست خریداران می رسند. ضمن اینکه تمامی مدل های ۳۲ گیگابایتی آیفون ۷ پلاس طی ماه آتی تحویل شده، اما عرضه مدل های ۱۲۸ و ۲۵۸ گیگابایتی به رنگ مشکی براق تا اواسط نوامبر (آذرماه) طول خواهد کشید.

به همین دلیل، افرادی که می خواهند سریع تر به این رنگ جدید دست یابند، بهتر است از ساعات ابتدایی روز ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) جلوی فروشگاه های اپل صف بکشند تا شاید بتوانند یکی از معدود آیفون های مشکی براق را به چنگ آورند.

لازم به ذکر است علاوه بر مدل های مختلف آیفون ۷، پیش فروض اپل واچ سری ۲ نیز شروع شده و از تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato