فراهم شدن امکان پرداخت نذورات نقدی به منظور بازسازی عتبات عالیات برای مشترکان ایرانسل

فراهم شدن امکان پرداخت نذورات نقدی به منظور بازسازی عتبات عالیات برای مشترکان ایرانسل

بازسازی اماکن متبرکه از جمله فعالیت هایی است که هم در ایران خودمان و هم سایر کشورهای همسایه از جمله عراق در دستور کار دولت قرار دارد و مردم نیز به خاطر ارادت خود به ائمه معصوم از هر فرصتی برای مشارکت در این گونه طرح ها استقبال می کنند. حال، ایرانسل خبر داده امکانی را برای کاربران خود فراهم می کند تا به ساده ترین شکل ممکن در این گونه فعالیت ها مشارکت نمایند. در ادامه توجه شما را به بیانیه خبری رسمی این شرکت در همین رابطه جلب می کنیم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ تشیع و به منظور تسهیل روند مشارکت در پروژه بازسازی عتبات عالیات روشی ساده و مطمئن را برای شرکت در این امر خیر در اختیار مشترکان خود قرار داده است.

مشترکان ایرانسل می‌توانند با پرداخت مبلغ مورد نظر خود از طریق پیامک یا کدهای دستوری در پروژه عظیم بازسازی عتبات عالیات مشارکت کنند و از اجر معنوی آن برخوردار شوند.

بر این اساس تمامی مشترکان ایرانسل می‌توانند نذورات نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری *۳۵۹*۱# و یا با ارسال رایگان عدد ۱ به شماره ۳۵۹ و انتخاب مبلغ دلخواه، (۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و یا ۵۰۰۰ ریال به صورت هفتگی) پرداخت کنند.

مبلغ مورد نظر پس از تایید توسط مشترک، از اعتبار ریالی سیم‌کارت مشترکان اعتباری کسر می‌شود. مشترکان دائمی نیز مبلغ اهدا شده را در صورت‌حساب دوره بعدی خود مشاهده خواهند کرد. مبلغ جمع‌آوری شده، در اختیار ستاد بازسازی عتبات عالیات برای هزینه‌کرد در این پروژه عظیم قرار می‌گیرد.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب‌سایت ایرانسل مراجعه کنند.

ایرانسل همچنین مسابقه مردمی ارائه ایده و طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی مرتبط با اربعین حسینی (ع) را برگزار کرده است.

این مسابقه با هدف بسترسازی جهت توسعه ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی به زائران و مجاوران و تسهیل زیارت کربلای معلی در ایام اربعین حسینی(ع) و رفع نیازهای شرکت‌کنندگان در این گردهمایی بزرگ مذهبی برگزار شده و علاقمندان می‌توانند تا تاریخ ۲۲ شهریور ۹۵ همزمان با عید سعید قربان، با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به نشانی arbaeen.irancell.ir ایده‌های خود را ثبت کنند و علاوه بر همراهی با این حرکت میلیونی، در صورت قرار گرفتن بین پنج ایده برتر، از حمایت ویژه ایرانسل در بهره‌برداری از ایده‌های خود برخوردار شوند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato