سونی از عرضه پلی استیشن های بیشتر در آینده می گوید

سونی از عرضه پلی استیشن های بیشتر در آینده می گوید

پیش از آغاز نمایشگاه E3 امسال بود که یوشیدا، مدیر استودیوهای جهانی سونی، گفت ممکن است شاهد عرضه پلی استیشن ۵ نباشیم. نمی دانیم او از این حرف ها چه منظوری داشت ولی همین صحبت ها کافی بودند تا بازیکن ها نسبت به ادامه راه برند معروف ژاپنی ها نگران شوند. اکنون شاون لیدن، ریاست شعبه آمریکایی سونی، طی مصاحبه به تمامی گمانه زمانی ها پایان داد.

بر اساس گفته او، این کمپانی برنامه های گوناگونی برای بخش سرگرمی خود داشته و کاربرها می توانند منتظر پلی استیشن های بیشتری باشند: «هم اکنون سونی تمرکزش را روی چرخه زندگی پلی استیشن ۴ [اشاره به پلی استیشن پرو] گذاشته و نمی دانیم سیاست های کنونی چه تاثیری روی برنامه های آینده ما دارند. با این وجود پلی استیشن های بیشتری را خواهید دید.»

sony-ps4-pro-640x314-w600
ژاپنی ها پیشتر گفته بودند پلی استیشن پرو آمده تا جلوی کوچ بازیکن هایی که تنها به خاطر گرافیک سمت رایانه های شخصی می روند را بگیرد. این کنسول دهم نوامبر [۲۰ آبان] با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

به اعتقاد لیدن، مردم خواهان گرافیک و کیفیت های تصویری بهتر هستند و آن ها برای نخستین بار می خواهند تا با نوآوری روی چرخه حیات کنسول ها به این خواسته جامه عمل بپوشانند. اما برای تصمیم گیری پیرامون سیاست های پلی استیشن های بعدی، باید ببینند استقبال از پلی استیشن پرو چگونه است. با توجه به این صحبت ها، شاید پلتفرم های میان نسلی به یک عرف تبدیل شده و دیوایس جدید ژاپنی ها همانند پلی استیشن ۴ ورژن «پرو» داشته باشد.

این امکان هم هست آن ها به سمت کنسول های ماژولار بروند. به این معنی که می توانید سخت افزار کنسول را مشابه رایانه های شخصی ارتقا دهید. جدا از این نباید اکوسیستم مایکروسافت را نادیده بگیریم. ممکن است ژاپنی ها همانند ردموندی ها تمام پلتفرم های بعدی خود را روی یک سیستم عامل بسازند تا شاهد ارتباط بهتری میان کنسول ها باشیم. باید صبر کنیم و ببینیم سونی چه برنامه هایی دارد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato