معرفی 504 لغت؛ یک اپلیکیشن خوب آموزشی برای گسترش دایره لغات انگلیسی

تفاوتی نمی کند برای گسترش دایره لغات انگلیسی تان چه روشی را به کار می گیرید. هر چه باشد، باید برنامه منظمی برای آن داشته باشید و تداوم و استمرار در یادگیری را فراموش نکنید.

تیم همراه سامانه پردیس با عرضه اپلیکیشن "504 لغت، جعبه لایتنر و فرهنگ لغت" تلاش کرده تا شما را برای این برنامه ریزی یاری کند. با داشتن این اپلیکیشن در موبایل می توانید 504 لغت ضروری زبان انگلیسی را فرا بگیرید، به کمک جعبه لایتنر آن ها را در ذهن تان حک کنید و نهایتا با آزمون های اپلیکیشن تسلط خود بر آن ها را محک بزنید.

4-w600

محتوای آموزشی 504 لغت در دو بخش مجزا به شما ارائه می شود: بخش Word Review برای یادگیری کلمات به صورت تنهایی و بخش Reading برای آنکه مفهوم شان در جمله را فرا بگیرید.

در بخش Word Review کلمات در درس های جداگانه ای به شما آموزش داده می شوند؛ کلماتی که می توانید معانی شان را بخوانید، با تلفظ صوتی شان آشنا شوید و اگر احساس می کنید که در ذهنتان جای نمی گیرند، از همان منو آن ها را به جعبه لایتنر بفرستید.

وقتی که در هر درس کارتان با بخش Word Review تمام شد، حالا می توانید وارد بخش Reading شوید که مفهوم همان کلمات را در جمله یاد بگیرید. بزرگترین مزیت Reading های 504 لغت این است که با اشاره روی هر کلمه، به لطف دیکشنری داخلی اپ می توانید معنی آن را همانجا ببینید.

این ویژگی خوب باعث شده که به هیچ وجه برای پی بردن به معانی کلمات برای مراجعه به دیکشنری های دیگر به هیچ وجه معطل نشوید.

5-w600

اما از جعبه لایتنر اپ بگوییم. یادگیری بعضی کلمات ساده است، اما شاید باشند مواردی هم که به تکرار بیشتری برای نشستن در ذهن احتیاج داشته باشند. 504 لغت برای این دسته از کلمات یک جعبه لایتنر کاربردی و چند قسمتی در اختیارتان قرار داده که می توانید کلمات را به راحتی بین شان جابجا کنید.

مثلا کلماتی که هنوز در ذهن تان حک نشده را در جعبه های اول و دوم بگذارید و وقتی به میزان کافی تمرین شان کردید، جعبه به جعبه پیش رفته تا آن ها را در جعبه آموخته ها قرار بدهید. نکته خوب این که به این جعبه ها می توان از طریق یک ویجت صفحه خانه هم دسترسی داشت.

اما وقتی که به کلمات هر درس مسلط شدید، وقت آن می رسد که از خودتان امتحان بگیرید. سوالات امتحانی 504 لغت به شکل جای خالی هستند که باید با کلمات درست آن ها را پر کنید. این قسمت از اپلیکیشن را می توانید در حکم مهر تأییدی بر تکمیل شدن فرآیند یادگیری خود در نظر بگیرید.

504 لغت برای آموزش یکی دو درس اول هزینه ای از شما طلب نمی کند، اما برای ادامه بایستی مبلغ 4000 تومان را یکبار و برای همیشه به توسعه دهندگانش پرداخت کنید تا دسترسی تان به کلیه محتوای اپ آزاد شود.

با توجه به امکانات خوب 504 لغت مثل جعبه لایتنر و دیکشنری داخلی و صد البته محیط بسیار خوب و کاربرپسند، شک نداشته باشید که از پرداخت این هزینه پشیمان نخواهید شد.

اگر برای کنکور می خوانید یا صرفا به دنبال راهی برای گسترش دایره لغات انگلیسی تان هستید، توصیه می کنیم 504 لغت را به عنوان یک ابزار کمک آموزشی ایده آل از دست ندهید.

504 لغت ، جعبه لایتنر و فرهنگ لغت
  • 504 لغت ، جعبه لایتنر و فرهنگ لغت
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: همراه سامانه پردیس
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 9.8 مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟