آپدیت جدید پلی استیشن 4 امروز منتشر خواهد شد؛ کنسول خود را به قابلیت HDR مجهز کنید

آپدیت جدید پلی استیشن 4 امروز منتشر خواهد شد؛ کنسول خود را به قابلیت HDR مجهز کنید

یکی از سورپرایزهای رویداد نه چندان هیجان انگیز پلی استیشن میتینگ را می توانیم به نام انتشار HDR برای پلی استیشن 4 های معمولی بزنیم که گفته شد بازیکن ها با بروزرسانی فریمور دستگاه های خود، این قابلیت را دریافت خواهند کرد. اکنون با توجه به اطلاعات جدیدی که به دست رسیده، آپدیت بعدی پلی استیشن 4 امروز انتشار می یابد.

با وجود این که از HDR با عنوان مهمترین قابلیت بروزرسانی فریمور پلی استیشن 4 یاد می شود، شاهد ویژگی های بیشتری هم هستیم. از بهبود Quick Menu بگیرید تا طراحی دوباره صفحه What’s New and Content Info که به بازیکن ها اجازه دسترسی ساده تر به محتوای خود را می دهند.

همچنین از این پس می توانید با استفاده از سیم و اتصالات LAN، داده ها را بین تمام پلی استیشن 4 ها جا به جا کنید. طبیعتا برای کسانی که می خواهند دستگاه خود را با پلی استیشن 4 اسلیم و پلی استیشن پرو عوض کنند، این قابلیت مهم خواهد بود. چون PlayStation Network این روزها با مشکلات عجیبی مواجه شده و معمولا سرعت دانلود را کاهش می دهد.

بد نیست بدانید برای کنسول های مایکروسافت HDR تنها محدود به اکس باکس وان اسلیم و اسکورپیو است. بنابراین دارندگان اکس باکس وان های معمولی نمی توانند از این قابلیت استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر، HDR روی نمایش بهتر رنگ ها تاثیر گذاشته و برای تجربه اش هم باید نمایشگرهایی مجهز به این تکنولوژی داشته باشید.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato