تاکنون 70 مورد گرم شدن بیش از اندازه باتری نوت 7 در آمریکا گزارش شده است

تاکنون 70 مورد گرم شدن بیش از اندازه باتری نوت 7 در آمریکا گزارش شده است

طبق گزارشی که اخیرا توسط سامسونگ و اداره سلامت کانادا منتشر شده، بالغ بر هفتاد دستگاه نوت ۷ تنها در ایالت متحده آمریکا دچار مشکل شده اند و گرم شدن بیش از اندازه شان، مالکین این دستگاه ها را به دردسر انداخته است.

این غول فناوری کره ای ظاهرا با سازمان سلامت عمومی کانادا که از نهادهای دولتی این کشور محسوب می شود وارد همکاری شده تا فرایند فراخوان موبایل های نوت ۷ را تسهیل نموده و کلیه مدل های معیوب را در خاک این کشور جایگزین نماید.

تازه ترین گزارشات منتشر شده در این رابطه نیز حاوی اطلاعات جالبی است که خود سامسونگ نیز آنها را تایید کرده؛ بر این اساس، شرکت مورد بحث بالغ بر هفتاد گزارش در مورد گرم شدن بیش از اندازه باتری نوت ۷ در خاک آمریکا دریافت کرده، در حالی که اداره سلامت کانادا تاکنون با یک مورد گرم شدن باتری این موبایل روبرو شده است. البته این را هم اضافه نماییم گزارش مذبور به موبایل هایی اشاره دارد که باتری هایشان بیش از اندازه گرم شده اند و مشخص نیست که در این میان چه تعداد از آنها دچار آتش سوزی یا انفجار شده اند.

در سندی که مشترکا از سوی سامسونگ و این کمپانی منتشر شده، همچنین اشاره گردیده که باتری نوت ۷ از پتانسل بالایی برای گرم شدن و آتش سوزی برخوردار است. در این گزارش ذکر شده تاکنون ۲۱۵۹۳ دستگاه نوت ۷ در خاک این کشور به فروش رفته که همگی توسط سامسونگ جمع آوری شده اند.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato