اطلاعات فراوانی از موبایل های پیکسل گوگل منتشر شد؛ سریع ترین موبایل های اندرویدی بازار

اطلاعات فراوانی از موبایل های پیکسل گوگل منتشر شد؛ سریع ترین موبایل های اندرویدی بازار

تقریباً تمام موبایل های اندرویدی که منتظر عرضه آنها در سال ۲۰۱۶ بوده ایم، تا به امروز عرضه شده اند اما هنوز جای خالی سری موبایل گوگل، یا همان نکسوس که البته امسال نام پیکسل را یدک می کشند، احساس می شود. خانواده پیکسل گوگل که احتمالاً از دو موبایل با نام های Pixel و Pixel XL تشکیل شده، یکبار دیگر با همکاری HTC تولید می گردد و قرار است در ماه آتی میلادی به بازار آید.

اخیراً یکی از نویسندگان وب سایت Android Police در اکانت توییتر خود اطلاعات جالبی را درباره خانواده پیکسل فاش کرده که ما را بیش از پیش با پیکسل و پیکسل XL آشنا می سازد. به گفته وی، دو موبایل مورد بحث تنها موبایل های اندرویدی فعلی خواهند بود که به همراه چیپست ارتقایافته اسنپدراگون ۸۲۱ در ایالات متحده عرضه می شوند.

او در ادامه توضیح می دهد که موبایل های پیکسل، از پشتیبانی انحصاری گوگل برخوردار بوده و به قابلیت های نرم افزاری منحصر به فردی مجهز خواهند بود. در واقع به نظر می رسد که گوگل قصد دارد پشتیبانی تبلیغاتی و تجاری از موبایل های خود را آغاز نماید و خریداران موبایل های پیکسل می توانند منتظر امکانات و قابلیت هایی باشند که در هیچ کس از اسمارت فون های نکسوس قبلی یا موبایل های رقبا دیده نمی شود.

وی افزوده که گوگل قصد دارد از تجارت موبایل های ارزان قیمت خارج شود و به همین جهت، قیمت ۶۴۹ دلار برای اسمارت فون پیکسل XL در نظر گرفته شده؛ هرچند که مشخص نیست این قیمت به مدل ۳۲ گیگابایتی تعلق دارد یا مدل ۱۲۸ گیگابایتی.

در نهایت نیز، ویدیویی از موبایل پیکسل در فضای مجازی انتشار یافته که تمام بدنه آن را به صورت ۳۶۰ درجه به نمایش می گذارد. در ادامه این ویدیو قابل مشاهده است:

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato