موبایل سامسونگ منفجر شده در دست کودک شش ساله، گلکسی نوت 7 نبوده است

موبایل سامسونگ منفجر شده در دست کودک شش ساله، گلکسی نوت 7 نبوده است

طی چند هفته اخیر گزارش های زیادی درباره انفجار باتری گلکسی نوت ۷ و خسارات به بار آمده از سوی آن شنیده شده است اما یکی از دلخراش ترین گزارش ها مربوط به کودکی شش ساله بود که ظاهراً موبایل گلکسی نوت ۷ در دستانش منفجر شد. اگرچه این خبر کماکان ناراحت کننده است، اما به نظر می رسد که موبایل مورد اشاره گلکسی نوت ۷ نبوده است.

با توجه به ماهیت ماجرا و اینکه موبایلی که بارها به صورت رسمی فراخوان تعویض آن به انتشار رسیده، بسیاری از رسانه ها به سپردن دستگاه به یک کودک شش ساله انتقاد کردند؛ اما حالا به نظر می رسد که اوضاع نسبت به گزارش های پیشین متفاوت بوده است. گزارش نخست که موبایل مورد اشاره را گلکسی نوت ۷ می خواند، از سوی نیویورک پست منتشر شد و به نظر می رسد این خبرگزاری اطلاعات خود را از سوی پدربزرگ کودک به دست آورده بوده است.

با این همه حالا NBC New York گزارشی به انتشار رسانده که تصویر جدیدی برای داستان ترسیم می کند. پیش از هرچیز، برخی از اطلاعات همچنان مثل سابق هستند: بنابراین یک موبایل سامسونگ واقعاً منفجر شده و کودکی شش ساله از این موضوع آسیب دیده است. اما به گفته مادر پسربچه، موبایلی که هنگام استفاده توسط فرزند وی منفجر شده، Galaxy Core Prime بوده است.

با توجه به جریانات چند وقت اخیر گلکسی نوت ۷ و نیز انتشار گزارشاتی درباره انفجار و آتش سوزی یک واحد گلکسی اس ۷ اج که آسیبی جدی به دارنده خود وارد کرد، حالا بسیاری از مردم نسبت به امنیت و دوام باتری های سامسونگ مردد هستند. حال باید دید که انفجار باتری دستگاه های مختلف سامسونگ چه پیامدی برای کمپانی به همراه خواهد داشت و آیا کره ای ها پس از تعویض واحدهای نوت ۷ می توانند بالاخره نفسی راحت بکشند یا خیر.

ویجیاتو

نظرات ۳۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato