اکنون هوآوی آپید پرو را به تمسخر می گیرد [تماشا کنید]

اکنون هوآوی آپید پرو را به تمسخر می گیرد [تماشا کنید]

چند هفته پیش بود که مایکروسافت در یکی از آگهی های تلوزیونی اش، آیپد پرو از اپل را به سخره گرفت و این محصول را دستگاهی نه چندان پویا توصیف کرد که در برابر سرفس پرو کارایی چندانی دارد.

اکنون شرکت هوآوی کمپین تبلیغاتی تازه ای برای «Matebook» به راه انداخته و مقایسه محصول خود با آیپد اپل را آغاز کرده؛ دستگاهی که شباهت زیادی به «سرفس پرو ۴» دارد و به نوعی دنباله روی آن است.

مانند سرفس پرو، Matebook هم در واقع یک تبلت است که می توانید در کنارش از کیبورد و قلم هوشمند استفاده کرده و آن را تبدیل به یک کامپیوتر کنید و سپس اپلیکیشن های مایکروسافت را نیز به شکل کامل در آن اجرا نمایید. مانند یک کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ.

این دقیقاً همان نقطه ایست که آیپد پرو بازی را می بازد و اکنون هوآوی در کنار مایکروسافت، تصمیم گرفته تا توجه کاربران را به همین مسئله بیشتر جلب کرده و برتری ابزارهای ویندوزی را به نمایش کشد.

از سوی دیگر باید توجه داشت که هوآوی می خواهد حضور پر رنگ تری در ایالات متحده داشته باشد و به همین دلیل پای مایکروسافت و اپل را به آگهی تازه اش باز کرده است.

قیمت «میت بوک» هوآوی از ۷۰۰ دلار آغاز می شود و این مدل به عنوان نمونه پایه، به پردازنده مرکزی Core M3 و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی مجهز است. البته استایلوس مخصوص میت بوک قیمتی ۶۰ دلاری دارد در حالی که کیبورد آن نیز با بهای ۱۳۰ دلار فروخته می شود و در نهایت یک داک ۹۰ دلاری را هم می توان برایش تهیه کرد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato