والپیپرهای تلفن های هوشمند گوگل پیکسل و پیکسل XL را دانلود کنید

والپیپرهای تلفن های هوشمند گوگل پیکسل و پیکسل XL را دانلود کنید

هر چه به رونمایی از اسمارت فون های گوگل پیکسل و پیکسل XL نزدیک تر می شویم، کاربران اندروید برای تجربه قابلیت های این دو گجت هوشمند اشتیاق بیشتری پیدا می کنند. همانطور که ساعاتی پیش به اطلاع تان رساندیم، دو تلفن هوشمند جدید گوگل قرار است طی رویدادی در سیزدهم مهر ماه و در شهر سن فرانسیسکو به طور رسمی رونمایی شوند.

اگر نمی توانید برای تست قابلیت های پیکسل های جدید گوگل صبر کنید، شاید لانچر فاش شده پیکسل لانچر بتواند اندکی از این عطش شما بکاهد. پیکسل لانچر نه تنها شما را با تغییرات اندروید در موبایل های پیکسل آشنا می کند بلکه دارای یک اپلیکیشن اختصاصی برای انتخاب والپیپر هم هست که تصاویری بسیار با کیفیت و فوق العاده زیبا برای استفاده در پس زمینه دستگاه در اختیارتان می گذارد.

این اپلیکیشن را نمی توان به صورت مستقل اجرا کرد، چرا که کاملا برای اجرا شدن به پیکسل لانچر وابسته است. با این حال وبسایت فون آرنا برای افرادی که قصد ندارند پیکسل لانچر را نصب کنند تمامی والپیپرهای موجود در آن را استخراج کرده. از این والپیپرها بسیار با کیفیت و البته حجیم می توانید برای زینت بخشیدن به پس زمینه تلفن هوشمندتان استفاده کنید.

123-w600

456-w600

برای مشاهده و دانلود این والپیپرهای زیبا در ابعاد اصلی می توانید همین حالا به لینک منبع در انتهای خبر مراجعه نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato