معرفی بازی Beat Stomper؛ پرش های ریتمیک

معرفی بازی Beat Stomper؛ پرش های ریتمیک

شاید بهترین جمله ای که بتوانیم پیرامون Beat Stomper به کار ببریم «رهایی از کلیشه ها با پرداخت به کلیشه ها» باشد. با وجود این که نوآوری هیچگاه محدودیت نمی شناسد امروزه کمتر بازی هایی را می بینیم که جریان ساز شده و المان های متفاوتی نسبت به همتایان خود داشته باشند. به همین خاطر بازیسازها بیشتر به پرداخت ایده های قدیمی و تغییراتی روی آن ها می پردازند.

اتفاقا این که بتوانید از ذات کلیشه ها تجربه ای سرگرم کننده به وجود بیاورید، خود نیازمند هنر سازندگان است. استودیو Rocky Hong هم با عنوان Beat Stomper نشان داد که می تواند چنین کاری را انجام دهد. آن ها با تکیه روی یک المان محبوب توانستند با استقبال استثنایی بازیکن ها رو به رو شوند. با ما و معرفی امروز همراه باشید تا با راز موفقیت Beat Stomper آشنا شوید.

Beat Stomper-game
بازی با بازخورد بسیار مثبت مخاطبان مواجه شده و میانگین امتیازات کاربرهای اندرویدی تاکنون ۴.۷ از ۵ بوده است.

مکانیزم های گیم پلی ساخته Rocky Hong خیلی ساده هستند؛ تنها کاری که باید انجام دهید کلیک روی صفحه تلفن هوشمند با یک انگشت است. Beat Stomper داستان کاراکتری را روایت می کند که می خواهد با پرش به بالاترین نقطه ممکن برسد. اینجا بازیکن نقش خود را پیدا کرده و همان طور که پیشتر گفتیم با لمس اسمارت فون خود به کمک او خواهید شتافت.

استودیو سازنده برای جذابیت عنوانش چندین المان به گیم پلی اضافه نموده که یکی از آن ها را می توانیم به نام «سرعت» بزنیم. Beat Stomper هیچگاه از تکاپو نیافتاده و چون حرکت اجسامی که روی آن ها پا می گذارید آهسته نیست، هر لحظه ممکن است طعم شکست را بچشید. با وجود این که همین المان موجب شده تا هیجان بازی افزایش یابد، آیا با سرعت زیاد اجسام چالش های ساخته Rocky Hong رنگ و بوی منطقی خود را از دست نمی دهند؟

Beat Stomper-mobile game
با پیشروی سرعت حرکت مستطیل ها افزایش یافته و کوچک تر هم می شوند.

به خاطر این که باید زمان بندی پرش کاراکتر را با سرعت حرکت اجسام هماهنگ کنید و این گونه Beat Stomper ذات جذابیت خود را از دست می دهد. Rocky Hong با هوشمندی توانست تا از همین قابلیت بهترین استفاده ممکن را ببرد. اگر یک بار صفحه اسمارت فون را لمس کنید، شخصیت اصلی می پرد و اگر هنگام پرش این کار را تکرار کنید او با سرعت فرود خواهد آمد.

با وجود هیجان و سادگی مکانیزم های گیم پلی Beat Stomper بزرگترین جذابیت های این عنوان به بخش های شنیداری و دیداری باز می گردد. بگذارید همینجا نکته ای را بگوییم؛ ما هر چه قدر هم به ستایش از موسیقی و گرافیک بپردازیم باز نمی توانیم احساس واقعی که هنگام تجربه ساخته Rocky Hong دارید را بازگو کنیم. بازی هشت قطعه متفاوت داشته و بسته به رکوردهای که می زنید می توانید آن ها را گوش دهید.

Beat Stomper-android
گاهی اوقات درون بعضی مستطیل ها می توانید چند ضلعی هایی را ببینید. اگر روی آن ها فرود بیایید، یک پرش طولانی خواهید داشت.

جالب اینجاست محیط هر کدام از موسیقی ها هم مشابه هم نیست. جذابیت های این دو بخش Beat Stomper به همین جا ختم نشده و Rocky Hong چندین قدم فراتر رفته است؛ هنگامی که تصمیم به پرش می کنید محیط متفاوت خواهد شد. این کار هم تا پایان ادامه خواهد داشت و بسته به منطقه ای که هستید می توانید فیلترهای رنگی جدیدی می بینید. بنابراین نگران خستگی یا تکرار تجربه خود نباشید.

چون Rocky Hong با ترکیب عجیب گیم پلی، موسیقی و گرافیک توانسته تا آن ها را ساخته اش دور نماید. برای سخن پایانی باید بگوییم Beat Stomper یکی از اتمسفریک ترین بازی های اسمارت فون ها بوده و تجربه اش با هدفون لحظات خوشی را برای بازیکن ها فراهم خواهد کرد. همچنین تاکنون میلیون ها نفر بازی را دانلود نموده و کاربرها امتیازات خوبی به بازی داده اند.

Beat Stomper
  • Beat Stomper
  • قیمت: نسخه اندروید رایگان
  • سازنده: Rocky Hong
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۹۰ / ۶۹ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار


اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato