اسنپ چت از عینک آفتابی Spectacles با قابلیت ضبط ویدیو رونمایی کرد

اسنپ چت از عینک آفتابی Spectacles با قابلیت ضبط ویدیو رونمایی کرد

اولین محصول سخت افزاری اسنپ چت زودتر از آنچه انتظار می رفت وارد بازار شد. این کمپانی به تازی اعلام کرد که عینک های آفتای مخصوصی با نام Spectacles را در پاییز سال جاری به قیمت ۱۳۰ دلار عرضه می کند. این ابزار قادر است ویدیوهای ۱۰ ثانیه ای را ضبط نماید.

همچنین این کمپانی نام جدید Snap, Inc را برگزیده که نشان می دهد قصد دارد گام ها را فراتر از اپلیکیشن محبوب اسنپ چت بردارد.

عینک Spectacles به دکمه ای مجهز شده که با فشردن آن، شروع به ثبت ویدیو می کند. دوربین این گجت از لنز ۱۱۵ درجه ای استفاده می نماید که به گفته کمپانی مورد بحث نزدیک ترین مقدار به گستره دید انسان است. همچنین ضبط ویدیوها در حالتی کروی صورت می گیرد تا با مشاهده مجدد بتوانید احساس آن لحظه را دوباره تجربه نمایید.

spectacles

«ایوان اشپیگل» مدیرعامل Snap, Inc می گوید: «زمانی که ویدیو را دوباره دیدم، احساس کردم خاطراتم را با چشمان خود مشاهده می کنم و لحظه ای باورنکردنی را تجربه نمودم. مرور عکس های گذشته تجربه خوبی محسوب می گردد، اما دوباره دیدن آن لحظات از زاویه ی چشمان خودتان و به صورت ویدیویی، احساسی است که در وصف نمی گنجد.»

گفتنی است این کمپانی روند فروش عینک آفتابی Spectacles را با تعداد کم شروع می کند، و آن را به نوعی «وسیله بازی» خوانده، اگرچه پیش تر در مورد خود اپلیکیشن Snapchat نیز چنین تعابیری را شنیده بودیم، اما دیدیم که این اسباب بازی به بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر روزانه رسیده و ارزش آن ده ها میلیارد دلار برآورد می شود.

این اقدام شرکت مورد بحث می تواند مسیر کسب و کار آنها را کاملاً تغییر دهد. Snap, Inc اخیراً خودشان را به عنوان «شرکت دوربین ساز» معرفی کرده اند که نشان می دهد آنها برای رقابت با فیسبوک در زمینه ویدیوهای مستند آنلاین نیز به رقابت برخاسته اند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato