ویدیوی کباب کردن گوشت با حرارت باتری گلکسی نوت 7 [تماشا کنید]

ویدیوی کباب کردن گوشت با حرارت باتری گلکسی نوت 7 [تماشا کنید]

باتری گلکسی نوت ۷ گاهی بیش از حد داغ می کند، آنقدر که تاکنون چندین مورد حادثه انفجار این تلفن هوشمند را در سراسر جهان شاهد بودیم و رسوایی بزرگی برای سامسونگ به بار آمده است.

شرکت کره ای می گوید تاکنون تعداد زیادی از نوت ۷ های موجود در بازار را با نمونه های سالم تعویض کرده، اما این موضوع نتوانسته از کاهش چشمگیر فروش دستگاه جلوگیری کند، ضمن اینکه برخی گزارش می دهند حتی نوت ۷ های تعویضی هم درست کار نمی کنند.

هرچند شنیدن چنین اخباری کاربران و خصوصاً علاقه مندان برند کره ای را نگران می کند، اما جالب است بدانید یک کاربر تایوانی فرصت را غنیمت شمرده و مشکل داغ کردن بیش از حد گلکسی نوت ۷ را دستمایه ی شوخی قرار داده است.

در ویدیویی که این کاربر روی یوتوب قرار داده مشاهده می کنیم که فبلت جدید سامسونگ قادر است ظرف دو دقیقه یک تکه گوشت را با گرمای باتری خود برشته کند.

در این ویدیو تلفن هوشمند حتی به شارژر هم متصل نیست و کاربر سازنده ی ویدیو پیش از قرار دادن گوشت، دستگاه را با دست لمس می کند تا نشان دهد آن را با چیز دیگری داغ نکرده و تمام گرمای مورد نیاز از باتری محصول حاصل خواهد شد.

هرچند ما در دیجیاتو نمی توانیم صحت چنین ویدیوهایی را به طور قطع تایید کنیم، اما از شما دعوت می کنیم ویدیوی شوخی جذاب این کاربر تایوانی با مشکل جنجالی گلکسی نوت ۷ را در پایان مشاهده نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۴۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato