فروش مجدد گلکسی نوت 7 از دهم مهرماه در کره جنوبی آغاز می شود

فروش مجدد گلکسی نوت 7 از دهم مهرماه در کره جنوبی آغاز می شود

فروش مجدد گلکسی نوت 7 از دهم مهرماه در کره جنوبی آغاز می شود

به نظر می رسد که پس از پشت سر گذاشتن چند ماه جهنمی، بالاخره زمان آن رسیده تا طرفداران سامسونگ با خیال راحت نسبت به خرید واحدهای سالم گلکسی نوت ۷ سامسونگ اقدام کنند. این کمپانی به تازگی اعلام کرده که از تاریخ ۱ اکتبر (برابر با دهم مهرماه) فروش مجدد فبلت پرچدار نوت ۷ در خاک کره جنوبی آغاز می شود.

تا دهم مهرماه، سامسونگ امیدوار است که ۸۰ درصد از واحدهای آسیب پذیر گلکسی نوت ۷ را در کشور کره جنوبی تعویض کند. ناگفته نماند که جدا از توقف فروش این فبلت از حدود یک ماه پیش، سامسونگ تبلیغاتی تلویزیونی گلکسی نوت ۷ را تا اتمام برنامه معاوضه متوقف کرد و حالا باید منتظر پخش مجدد آنها بود.

گذشته از این، تمام مشتریانی که نسبت به خرید گلکسی نوت ۷ در ماه اکتبر سال جاری میلادی اقدام نمایند، از ۵۰ درصد تخفیف برای هزینه تعمیرات نمایشگر فبلت مذکور بهره مند خواهند شد. به گفته سامسونگ، هنگام انتشار فراخوان جمع آوری، ۲.۵ میلیون واحد گلکسی نوت ۷ به فروش رفته بود که کمتر از یک میلیون واحد آن به بازار ایالات متحده تعلق داشت.

تا به امروز، ۶۰ درصد از مشتریان آمریکایی موبایل های گلکسی نوت ۷ خود را تحویل سامسونگ داده و در انتظار واحد سالم آن هستند. از سوی دیگر، ۵۷ درصد از مشتریان اروپایی هم نسبت به تعویض دستگاه خود اقدام نموده اند. با تمام این تفاسیر، خبر خوب برای سامسونگ آن است که اکثر خریداران گلکسی نوت ۷، وفاداری خود به این برند را حفظ کرده و همچنان به دنبال دریافت فبلت پرچمدار کره ای ها هستند.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل