قاب محکم اسپیگن برای فبلت آتی گوگل در فهرست اقلام آمازون قرار گرفت

قاب محکم اسپیگن برای فبلت آتی گوگل در فهرست اقلام آمازون قرار گرفت

وقتی قرار باشد موبایل جدیدی از سوی بزرگان این حوزه معرفی شود، کمپانی های مطرح در زمینه تکنولوژی نظیر Spigen دست به کار تولید قاب محافظ برای آن می شوند تا پیش از عرضه دستگاه به بازار اندوخته خوبی از آن قاب را در اختیار داشته باشند.

به این ترتیب به محض آنکه دستگاه جدید معرفی شد و فرایند پیش سفارش برای آن آغاز گردید، هزاران کاربر علاقمند در گام نخست به دنبال قاب محافظ خوب برای آن می گردند تا از وارد آمدن هرگونه آسیب و خسارات ناخواسته و احتمالی به دستگاه خودداری نمایند و یکی از برندهایی که همواره بهترین گزینه ها را برای این منظور ارائه می دهد اسپیگن است.

با در نظر داشتن اینکه موبایل پیکسل اکس ال قرار است در تاریخ سیزدهم مهر ماه (سه شنبه) معرفی گردد، این تولید کننده نیز جدیدترین قاب محافظ خود برای فبلت آتی گوگل را روی آمازون قرار داده.

البته اشاره نماییم که پیشتر تصویر مربوط به چند قاب دیگر متعلق به پیکسل اکس ال منتشر شده بود اما حالا که حدودا دو روز تا رونمایی از این پرچمدار باقی مانده ظاهرا اسپیگن به درجه ای از اطمینان در مورد طراحی نهایی این موبایل دست پیدا کرده که تصمیم گرفته تصویر مربوط به قاب آن را روی آمازون منتشر نماید.

اضافه نماییم که بنابر بسیاری پیش بینی ها پیکسل اکس ال به نمایشگری ۵.۵ اینچی مجهز شده و توان پردازشی اش را از اسنپدراگون ۸۲۰ یا ۸۲۱ می گیرد و همزمان چهار گیگابایت رم و سنسور IMX378 سونی را در خود دارد که شیائومی هم آن را در Mi 5s مورد استفاده قرار داده بود.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، قاب طراحی شده توسط این کمپانی سازگاری خوبی با رندرهای منتشر شده از پیکسل اکس ال دارد و به نوعی صحت آن رندرها را تایید می کنند. بخش داخلی قاب نیز طراحی تار عنکبوتی خاص این شرکت را همراه دارد که برای جذب ضربه در محصولات آن پیاده سازی می گردد.

Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL (1) Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL (2) Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL (3) Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL (4) Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL (5) Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL (6) Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL (7) Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL (8) Spigen-Rugged-Armor-case-for-the-Pixel-XL

 

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato