اپلیکیشن Yahoo Newsroom برای iOS و اندروید منتشر شد

اپلیکیشن Yahoo Newsroom برای iOS و اندروید منتشر شد

یاهو، غول سابق اینترنت که این روزها اوضاع چندان مساعدی ندارد، به تازگی اپلیکیشن رسمی خود را با تغییر نام به Yahoo Newsroom دوباره از نو متولد کرده است. اپلیکیشن جدید یک خبرخوان قابل شخصی سازی است که می تواند خبرها را در بیش از ۲۰۰ دسته بندی موضوعی (که در اپ Vibe نامگذاری شده اند) به نمایش کاربر دربیاورد.

استفاده کنندگان از این اپ می توانند ضمن جستجو در میان اخبار، موضوعاتی را دنبال کنند که بیشتر از سایرین به آن ها علاقه دارند. Newsroom امکان بحث و گفتگو زیر هر خبر و همچنین پست مجدد مقالات و ویدئوها را هم برای کاربران مهیا کرده است.

گفتنی است که یاهو برای تأمین اخبار این اپلیکیشن، با منابع معتبری همچون وال استریت ژورنال، بازفید، بلومبرگ و NPR همکاری می کند. همچنین شبکه اجتماعی داخلی Newsroom به کاربران اجازه می دهد که اخبار را از منابع گوناگون اینترنتی در Vibe مختص به خود پست کرده و در مورد آن بحث راه بیندازند.

 Yahoo Newsroom -w600

به لطف الگوریتم شخصی سازی این اپ، کاربران می توانند از موضوعات جدیدی که مورد علاقه آنهاست با یک نوتیفیکشن هشدار نیز مطلع گردند. با وجود آنکه اقدام یاهو برای متحول کردن اپلیکیشن قدیمی اش تحسین برانگیز است، اما باید ببینیم که آیا اپ جدید در میان انبوه اپلیکیشن های خبرخوان موجود در گوگل پلی و اپ استور می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد یا خیر.

Newsroom نام بزرگ یاهو را یدک می کشد، به همین خاطر بسیاری از مردم حاضر نیستند که به این سادگی ها از آن چشم پوشی کنند. این اپلیکیشن را می توانید همین حالا از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

Yahoo Newsroom
  • Yahoo Newsroom
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Yahoo
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۶.۹ / ۱۱.۱ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato