شارپ از موبایلی مفهومی با نمایشگر بدون حاشیه رونمایی کرد

شارپ از موبایلی مفهومی با نمایشگر بدون حاشیه رونمایی کرد

شارپ، کمپانی فعال در حوزه تکنولوژی که اوایل سال جاری میلادی به مبلغ ۶.۲ میلیارد دلار از سوی فاکسکان خریداری شد، از موبایل مفهومی جدیدی رونمایی کرده است. این دستگاه مفهومی که با نام Sharp Corner R شناخته می شود، به نمایشگری خمیده و بدون حاشیه مجهز شده است.

شارپ این موبایل را با استفاده از تکنولوژی IGZO تولید نموده که تا ۱۰۰۰ پیکسل در هر اینچ پشتیبانی می کند و Corner R نیز نمایشگری از ۵.۲ اینچی بهره می برد که رزولوشن ۱۹۲۰x1080 را با ۴۲۵ppi در مقابل دیدگان مخاطب قرار می دهد. ناگفته نماند که نمایشگر نزدیک به ۹۰ درصد از پنل جلویی را اشغال کرده و دکمه های مجازی در زیر آن جای گرفته اند.

The-Sharp-Corner-R-is-a-concept-phone-with-a-bezel-less-curved-edge-display2-w600

باید افزود این موبایل مفهومی طی همایش CEATECH 2016 ژاپن معرفی شد و هنوز هیچ صحبتی درباره تاریخ عرضه احتمالی آن به دست عموم به میان آورده نشده است. همچنین مشخصات سخت افزاری کامل دستگاه نیز کماکان نامشخص باقی مانده است.

همانطور که در تصاویر پایین تر نیز می توان دید، پنل نمایشگر بدون حاشیه و لبه های خمیده آن، نوعی طراحی منحصر به فرد به Corner R شارپ بخشیده است. در هر صورت، با توجه به شنیدن اخباری درباره ساخت موبایل های مشابهی از سوی دیگر تولیدکنندگان، به نظر نمی رسد که زمان زیادی تا عرضه عمومی اسمارت فون های بدون حاشیه باقی مانده باشد.

The-Sharp-Corner-R-is-a-concept-phone-with-a-bezel-less-curved-edge-display-w600 The-Sharp-Corner-R-is-a-concept-phone-with-a-bezel-less-curved-edge-display4-w600 The-Sharp-Corner-R-is-a-concept-phone-with-a-bezel-less-curved-edge-display3-w600

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato