همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت در پایان سال 1395 ویندوز 10 را متحول می سازد

مایکروسافت در پایان سال 1395 ویندوز 10 را متحول می سازد

مایکروسافت قصد دارد در سال آتی میلادی دو آپدیت اصلی را برای ویندوز ۱۰ ارائه کند که ظاهراً اولین آنها با نام رمز Redstone 2 در ماه مارس عرضه خواهد شد. یکی از کاربران توئیتر به تازگی در آخرین نسخه آزمایشی ویندوز، ارجاعات متعددی را به نسخه ۱۷۰۳ این سیستم عامل مشاهده کرده.

windows10redstone2march2017

همان طور که می دانید، اعداد فوق به سال و ماه عرضه اشاره دارند، و پیش تر نیز دیدیم که مایکروسافت آپدیت سالیانه را در ماه جولای با کد ۱۶۰۷ و آپدیت نوامبر سال گذشته را با کد ۱۵۱۱ ارائه کرده است.

انتظار می رود در مراسم مربوط به Surface PC در اواخر ماه جاری میلادی، اهالی ردموند جزئیات آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ را تشریح نمایند. البته این شرکت طی چند هفته اخیر برخی ویژگی ها را در مجموعه اینسایدر آزموده، اما همگی آنها تغییرات جزئی را شامل می شدند.

ظاهراً این کمپانی قصد دارد قابلیت کاهش نور آبی نمایشگر را به ویندوز ۱۰ اضافه کند، ضمن اینکه توانایی های بیشتری را به کورتانا بیافزاید تا فاصله موجود بین این دستیار هوشمند در دیوایس های موبایل و کامپیوترهای شخصی کاهش یابد.

همچنین به نظر می رسد مایکروسافت می خواهد ویژگی HomeHub را در ویندوز ۱۰ جای دهد که مدیریت دیوایس های هوشمند را ممکن می سازد، و به نظر می رسد ارائه تمامی این موارد در آپدیت ماه مارس سال بعد میلادی (اواخر سال ۱۳۹۵) ممکن باشد.

گفتنی است کنفرانس ویندوز ۱۰ مایکروسافت در تاریخ ۲۶ اکتبر مطابق با پنجم آبان ماه برگزار خواهد شد.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato