قابلیت های سنسور اثر انگشت و نایت لایت پیکسل ها به خانواده نکسوس اضافه نخواهد شد

قابلیت های سنسور اثر انگشت و نایت لایت پیکسل ها به خانواده نکسوس اضافه نخواهد شد

در حالی که تصور می شد ارائه ویژگی های خاص و کاربردی سنسور اثر انگشت تلفن های هوشمند پیکسل و پیکسل اکس ال گوگل، و همینطور قابلیت جالب نور پس زمینه موبایل برای مشاهده در تاریکی (Night Light) می تواند به زودی راه خود را به خانواده نکسوس نیز باز کند، «ایان بلیک» از اعضای تیم توسعه دهنده گوگل در صفحه اجتماعی خود اذعان کرد چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

ژست های حرکتی سنسور اثر انگشت موبایل های جدید پیکسل، یکی از قابلیت های مفیدی است که به خصوص در اکس ال (که از ابعاد بزرگتری برخوردار است) می تواند به یاری کاربر بیاید؛ به عنوان مثال با حرکت دادن انگشت به سمت پایین، پنل نوتیفیکیشن باز شده یا در گالری تصاویر، حرکت انگشت به چپ و راست، عکس ها را به ترتیب نمایش می دهد.

ap_resize-w600

از سوی دیگر ویژگی نور شب با غیر فعال سازی تابش رنگ آبی و تمام نقاط نورانی مضر برای چشم، تماشای نمایشگر را برای مخاطب تسهیل کرده و در محیط های تاریک بسیار کاربردی خواهد بود.

در حالی که در روزهای گذشته نسخه پیش نمایش اندروید ۷.۱ روی برخی از موبایل های نکسوس مانند ۶P و ۵X در دسترس قرار گرفت، کاربران خانواده سابق گوگل امیدوار بودند با به روز رسانی های آینده به ویژگی های مورد بحث دست یابند.

اما به نظر می رسد چنین قابلیت هایی نیازمند سخت افزار جدید بوده و تلفن های هوشمند قدیمی تر گوگل توانایی پردازش آنها را نخواهند داشت.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato