برای آگاهی از سخت افزار و بازی های نینتندو سوییچ باید تا سال 2017 صبر کنید

برای آگاهی از سخت افزار و بازی های نینتندو سوییچ باید تا سال 2017 صبر کنید

با وجود این که روز پنجشنبه نینتندو با یک ویدیو چند دقیقه ای از کنسول خود رونمایی کرد اما همچنان خیلی از سوال ها بی جواب ماندند؛ نینتندو سوییچ چه سخت افزاری خواهد داشت یا نینتندو برای رقابت با سونی، مایکروسافت و اسمارت دیوایس ها کنسولش را چگونه قیمت گذاری می کند؟ این ها پرسش هایی بودند که پس از تماشای تریلر به ذهن بازیکن ها رسیدند و این گونه که گفته های نینتندو نشان می دهند برای پاسخ به بعضی از آن ها باید چندین ماه به انتظار بشینیم.

بر اساس صحبت های Takashi Mochizuki، گزارشگر وال استریت ژورنال، ژاپنی ها اشتراک گذاری اطلاعات مهم پلتفرم خود را به سال ۲۰۱۷ موکول خواهند کرد: «نینتندو گفته که امسال جزییات بیشتری از سخت افزار، بازی ها و وضعیت قفل منطقه ای [ساخت کنسول برای منطقه های متفاوت - همانند پلی استیشن ۴ که دارای ریجن ۱، ۲ و ۳ به ترتیب برای آمریکا، اروپا و ژاپن است] به انتشار نخواهد رساند.»

با توجه به ویدیو معرفی نینتندو سوییچ، این کنسول هیبردی بوده و ژاپنی ها می خواهند با ترکیب فلسفه پلتفرم های خانگی و همراه تجربه ای متفاوت را به بازیکن ها هدیه بدهند. بد نیست بدانید که بر اساس شایعات منتشر شده، قدرت نینتندو سوییچ مشابه پلی استیشن ۴ خواهد بود. همچنین تحلیل گران پیشبینی کرده اند که قیمت این کنسول زیر ۳۰۰ دلار است.

تاکنون شش عنوان برای نینتندو سوییچ تایید شده و نینتندو برخلاف سونی و مایکروسافت که برای ساخت کنسول های نسل هشتمی خود به سراغ AMD رفته بودند، این بار تصمیم گرفت تا با انویدیا همکاری کرده و از سخت افزار قدرتمند این کمپانی استفاده کند. دیوایس بعدی ژاپنی ها مارس سال آینده (اسفند - فروردین) عرضه می شود و خیلی مشتاقیم ببینیم طی این بازه زمانی کوتاه، ژاپنی ها چگونه می خواهند برای پلتفرم خود بازاریابی کنند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato