همه چیز درباره آیفون 13
نینتندو سوییچ به طور همزمان دو تصویر نمایش نمی دهد

نینتندو سوییچ به طور همزمان دو تصویر نمایش نمی دهد

اگرچه کمپانی ژاپنی اذعان داشته اطلاعات دقیق و سایر مشخصات سخت افزاری محصول اخیراً معرفی شده، در آینده و در تاریخی نزدیک تر به زمان عرضه معرفی می شود، اما خبرهای پیرامون کنسول جالب توجه و انقلابی نینتندو سوییچ هنوز ادامه دارد.

جدیدترین گفته ها به مسئله ای اشاره داشته که از بدو معرفی مورد بازجویی هواداران قرار گرفته بوده است؛ اینکه آیا مشابه با Wii U می توان از هر دو حالت دستگاه برای نمایش تصاویر همزمان استفاده کرد؟

روابط عمومی نینتندو در گفت و گویی با وب سایت پالیگان اذعان کرده «نینتندو سوییچ صرفاً برای ارائه یک تصویر طراحی شده و در هر کدام از دو حالت خانگی یا قابل حمل، روی یک نمایشگر به تجربه بازی های ویدیویی خواهید پرداخت.»

جدا از این مبحث کمپانی ژاپنی فقط به بیان چند ویژگی کوچک دیگر مثل پشتیبانی از فیگورهای Amiibo، همکاری با چند شرکت مختلف سوم شخص برای تولید محتوا و استفاده از تکنولوژی تگرای انویدیا برای تامین توان پردازشی دستگاه بسنده کرده است.

علاوه بر این سوییچ در نقطه اول به عنوان یک کنسول خانگی در نظر گرفته می شود و قرار نیست جایگزینی برای ۳DS باشد؛ گفتنی است هیچکدام از بازی های Wii U و ۳DS نیز با این کنسول همخوانی نداشته و پلتفرم گیمینگ جدید نینتندو مستقلاً به فعالیت خواهد پرداخت.

ویجیاتو
نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato