شیائومی از هدست واقعیت مجازی Mi VR با قیمت 29 دلار پرده برداشت

شیائومی از هدست واقعیت مجازی Mi VR با قیمت 29 دلار پرده برداشت

کمپانی شیائومی با تلفن هوشمند Mi Note 2 قصد دارد از فرصت به دست آمده نهایت بهره را برده و مخاطبین گلکسی نوت ۷ را به خود جذب کند.

اما چینی ها تنها به این مسئله بسنده نکرده و تصمیم گرفته اند با معرفی هدست واقعیت مجازی Mi VR، گجت Gear VR سامسونگ را نیز به چالش بکشند. هرچند که این محصول از نظر ظاهری بیشتر از همه به هدست واقعیت مجازی پلی استیشن شباهت دارد.

شیائومی که پیش از این هدست Mi Play را با قیمت ۷ دلار عرضه کرده بود، همزمان با رونمایی رسمی موبایل های Mi Note 2 و Mi Max از هدست جدید واقعیت مجازی خود پرده برداشت که انحصاراً برای استفاده با تلفن های هوشمند خانواده Mi 5 و فبلت جدید معرفی شده طراحی گردیده است.

xiaomi-mi-vr-headset-970x546-c-w600

هدست Mi VR از سنسور حرکتی سخت افزاری برخوردار بوده و دارای تاخیر تصاویر بسیار خوب ۱۶ میلی ثانیه است. گفتنی است شیائومی کنترلر حرکتی ۹ جهته ای نیز برای این گجت عرضه خواهد کرد که بازی کردن با آن را تسهیل می بخشد.

برای تامین محتوای این پلتفرم نیز در حدود ۳۰ اپلیکیشن و ۵۰۰ ویدیو تدارک دیده شده که با فعالیت شبانه روزی بیش از ۲۰۰ توسعه دهنده همکار با شیائومی، به زودی افزایش چشم گیری پیدا می کند.

کمپانی چینی قیمت ۲۹ دلار (که تقریبا یک سوم Gear VR است) را برای هدست واقعیت مجازی خودش در نظر گرفته و تاریخ عرضه آن هنوز مشخص نیست.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato