مایکروسافت از سرفس دایال پرده برداشت [تماشا کنید]

مایکروسافت اندکی پیش از کامپیوتر یکپارچه Surface Studio پرده برداشت اما یک وسیله جانبی بسیار جذاب را هم در کنار آن معرفی کرد که «Surface Dial» نام دارد.

سرفس دایال وسیله ای است که به سادگی در دست جای می گیرد. کاربر می تواند آن را برداشته و روی نمایشگر سرفس استودیو قرار دهد تا منوی چرخشی جدیدی برایش باز شود. به طور کلی، دایال گونه جدیدی از ارتباط با محیط ویندوز است.

Screen Shot 1395-08-05 at 7.37.13 PM-w700

می توانید از آن استفاده کنید تا حالت یک تصویر را تغییر دهید. در واقع این وسیله به سادگی کنترل چرخش محتوایی که در نمایشگر می بینید را بر عهده می گیرد. مایکروسافت با توسعه دایال،‌ می خواهد هنرمندان در هنگام کار با سرفس استودیو و سرفس دایال، از دو دست خود استفاده کنند و به همین شکل حس بسیار طبیعی تری را نسبت به تجربه های دیجیتالی خلق محتوای بصری داشته باشند.

کاربر می تواند در منوی تنظیمات، از بخش Surface Wheel قابلیت های این وسیله جانبی جذاب را سفارشی سازی کند. سرفس دایال طراحی شده تا در کنار سرفس ها، یا روی نمایشگر آنها مورد استفاده قرار گیرد.

مایکروسافت اگرچه دایال را برای Surface Studio توسعه داده، اما کاربران سرفس پرو ۳ و ۴، در کنار کاربران سرفس بوک قادر به استفاده از آن در دستگاه های خود هستند. البته مایکروسافت اشاره ای نداشته که آیا کاربران این دستگاه ها مانند سرفس استودیو می توانند آن را روی نمایشگر سرفس خود قرار دهند یا صرفاً باید از آن در کنار سرفس پرو یا سرفس بوک خود استفاده کنند.

ویدیوی کار کردن با این وسیله جانبی جذاب را تماشا کنید:

شرکت سازنده سرفس همچنین خبر می دهد که دایال، با قیمت ۹۹ دلار از تاریخ دهم نوامبر در دسترس خواهد بود. البته کاربرانی که اکنون کامپیوتر یکپارچه سرفس استودیو را سفارش دهند، به شکل رایگان دایال را دریافت خواهند کرد. البته لازم به اشاره است که قیمت سرفس استودیو از ۲۹۹۹ دلار آغاز می شود.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟