سامسونگ و نیویورک تایمز روزانه یک ویدیو 360 درجه می سازند

همه پیشگامان دنیای رسانه دوست دارند که به روزترین تجهیزات دنیای تکنولوژی را در اختیار داشته باشند تا به شیوه ای بهتر از رقبا، دنیا را به نمایش بگذارند. اخیرا، نیویورک تایمز با همکاری سامسونگ قدمی رو به جلو برداشته و از این پس شاهد ارائه روزانه یک ویدیو ۳۶۰ درجه از سوی این رسانه بزرگ آمریکایی هستیم.

سامسونگ قرار است تامین کننده دوربین و تمام تجهیزات مورد نیاز برای ضبط ویدیوهای ۳۶۰ درجه خبرنگاران نیویورک تایمز در سراسر جهان باشد. ویدیوهای تولید شده علاوه بر اینکه هر روز روی وبسایت و اپلیکیشن نیویورک تایمز انتشار می یابند، از طریق سرویس محتوای واقعیت مجازی پرمیوم سامسونگ یعنی Samsung VR نیز در دسترس خواهند بود.

تا اینجا، دو ویدیو از نتیجه این همکاری انتشار یافته که اولی به حملات عربستان به یمن پرداخته و شهر صنعا، پس از بمباران هوایی سعودی ها که منجر به کشته شدن بیش از ۱۰۰ نفر شد را نشان می دهد. ویدیوی دوم نیز مرتبط است با نامزد انتخاباتی ایالات متحده آمریکا، هیلاری کلینتون که در حال گرفتن تصویر سلفی با طرفدارانش است.

اگرچه این تصاویر به صورت ۳۶۰ درجه منتشر شده اند اما نیازی به داشتن هدست مخصوص ندارید و فقط با حرکت ماوس روی ویدیو می توانید ویدیو را در تمام جهات مشاهده کنید. یا اگر روی موبایل و تبلت هستید که با حرکت انگشت، دوربین نیز می چرخد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟