شرکت Zotac از مینی کامپیوتر VR Go با طراحی مشابه کوله پشتی پرده برداشت

شرکت Zotac از مینی کامپیوتر VR Go با طراحی مشابه کوله پشتی پرده برداشت

Zotac پیش از این Mini PC های متنوعی به بازار عرضه کرده که از قدرت کافی برای واقعیت مجازی برخوردار هستند اما در عین حال، آنقدری کوچک ساخته شده اند که قادر باشید آنها را برای حمل داخل کیف قرار دهید.

حالا خبر می رسد این شرکت کامپیوتری به نام VR Go طراحی کرده که واقعا می توانید دو بند به دستگاه متصل کرده و آن را مثل کوله پشتی حمل و حتی استفاده نمایید.

بر اساس گزارش های دریافتی، توان پردازش کامپیوتر جدید زوتاک با پردازنده Core i7 اینتل و کارت گرافیک قدرتمند GeForce GTX 1070 تامین می شود و حافظه های ۲.۵ اینچی HDD یا SSD با محصول قابل استفاده هستند.

باتری دستگاه قابل جدا شدن است و سازنده سیستم خنک کننده اختصاصی خود را برای آن در نظر گرفته است. در مورد درگاه های موجود روی بدنه هم می توانیم به یک HDMI و دو USB 3.0 اشاره کنیم.

طراحی محصول به این دلیل مشابه کوله پشتی انجام شده تا هنگام استفاده از ابزار های واقعیت مجازی کابر بتواند آزادانه در محیط حرکت کند و با سیم به یک کامپیوتر عظیم الجثه و ثابت متصل نباشد.

zotac_vr_backpack_678_678x452.0-w600

زوتاک پیش از این هم یک کامپیوتر مشابه با نام ZBOX Mini PC معرفی کرده بود، اما هنوز اطلاعات چندانی در مورد قیمت، تاریخ عرضه به بازار و جزئیات هیچ یک از دو محصول تازه اعلام نشده است.

در پایان بد نیست اشاره کنیم این شرکت از یک مینی کامپیوتر دیگر هم به نام Magnus ERX480 رونمایی کرده که با وجود ابعاد بسیار جمع و جور، از توان کافی برای راه اندازی ابزارهای واقعیت مجازی برخوردار است، هرچند برخلاف مدل های پیشین بند ندارد و لازم است برای استفاده آن را روی سطحی ثابت قرار دهید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato