ماسک مجهز به فیلتر هوای الکتریکی شیائومی عرضه شد

ماسک مجهز به فیلتر هوای الکتریکی شیائومی عرضه شد

اگرچه کمپانی شیائومی به موجب فعالیت در حوزه تلفن های هوشمند شناخته می شود، اما این غول تجاری چینی در زمینه های مختلف دیگری نیز سرمایه گذاری کرده است.

یکی از شاخه های مهمی که همواره مورد توجه شیائومی بوده و تاکنون شاهد عرضه محصولات متنوعی در این رابطه بوده ایم، «سلامت» انسان است که البته از منظر تکنولوژیک به آن نگاه می کنند.

دسته محصولات خانگی و پایش سلامت شیائومی تنها به ساعت ها و دستبندهای هوشمند محصور نشده و لوازمی از جمله دستگاه سنجش فشار خون، تصفیه هوا، تصفیه آب، پلوپز هوشمند و غیره در این بین دیده می شوند.

Cloth-pear-fresh-air-masks-5-w600

به دنبال این رویه، شیائومی صبح امروز ماسک مخصوصی جهت مقابله با آلودگی هوا عرضه کرده که به سیستم تصفیه هوای تازه الکتریکی مجهز است.

این ماسک ۱۳ دلاری که بافت دستی پارچه باکیفیتی را با طراحی سه بعدی و فیلتر هوای هوشمند تلفیق کرده، در شمایل زیبایی روی صورت قرار گرفته و از باتری لیتیم یونی (با بازده ۴ الی ۸ ساعت) برخوردار است.

به ادعای شیائومی، واحد تصفیه هوای ماسک مورد بحث از سه فن فوق باریک شخصی سازی شده با سه سرعت متفاوت و مکانیزم جذب ضرات معلقی تشکیل شده که توانایی حذف ۹۹ درصد از مواد مضر ۲.۵ میکرومتری به بالا را دارد.

این ماسک تکنولوژیک تنها ۵۰ گرم وزن داشته و و فقط در رنگ خاکستری تیره در دسترس خواهد بود.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato